Всі скаргиДержавні органиНевинний син сидить вже рік у в’язниці

До «Електронної книги скарг України» вдруге написала наша читачка, вона переконує, що корумпований суд дав її сину довгий термін ув’язнення за вбивство, якого він не скоював.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Я, Ензовіт Уляна Михайлівна, хочу, щоб мені хтось поміг у нашій проблемі, про яку я вже писала Вам. Мого сина засудили за вбивство, якого він не скоїв, а вбивця ходить на свободі.

Вбивство сталося 27 жовтня 2014 р. ввечері. Міліція допитала свідка і відпустила, але він був у розшуку. Звуть його Якімець Роман Іванович.

Якімець

У якому ще процесі сторона обвиновачення не зацікавлена в явці основного свідка, в цьому випадку – Якімця Р.І., та відмовляється від його виклику в суд?

Ось відео, як мі син спить біля трупа, якому було нанесено 81 ножовий удар. На моєму синові натомість не було жодної краплі крові.

Вирок був винесений 6 липня у Підволочинську без прокурора. Дали 10 років. У кінці вийшла суддя Кузьменко і сказала: Я мусила винести такий вирок, бо та сторона писала на апеляцію. Але присутні люди сказали: Най би писали! Потім нам повідомили, що суд був куплений, адже вона спершу хотіла його виправдати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Суддя та адвокат ведуть корупційний бізнес»

Сина била міліція: вивозили в ліс, вдягали на голову чорний пакет і били, казали, щоб він узяв всю провину на себе. А мене як матір начальник Демчан і Пастернка закрили в кабінеті, забрали телефон і хотіли від мене, щоб я підписала угоду. Я відмовилась. Тоді ввечері мого сина начальник Демчан побив і прикладав до голови пістолет.

Як прийшов до сина адвокат, то прокурор Миколаїв запевнив сина і адвоката, що він особисто того ж дня піде в райвідділ та вимагатиме записи з камер відеоспостереження. Однак не зробив цього, і в результаті відеозаписи дивним чином стерлися.

Допоможіть нам, будь ласка, бо мій син сидить 1 рік у в’язниці і вже осліп!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!