Всі скаргиДержавні органиНевинний син сидить вже рік у в’язниці

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» вдруге написала наша читачка, вона переконує, що корумпований суд дав її сину довгий термін ув’язнення за вбивство, якого він не скоював.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Я, Ензовіт Уляна Михайлівна, хочу, щоб мені хтось поміг у нашій проблемі, про яку я вже писала Вам. Мого сина засудили за вбивство, якого він не скоїв, а вбивця ходить на свободі.

Вбивство сталося 27 жовтня 2014 р. ввечері. Міліція допитала свідка і відпустила, але він був у розшуку. Звуть його Якімець Роман Іванович.

Якімець

У якому ще процесі сторона обвиновачення не зацікавлена в явці основного свідка, в цьому випадку – Якімця Р.І., та відмовляється від його виклику в суд?

Ось відео, як мі син спить біля трупа, якому було нанесено 81 ножовий удар. На моєму синові натомість не було жодної краплі крові.

Вирок був винесений 6 липня у Підволочинську без прокурора. Дали 10 років. У кінці вийшла суддя Кузьменко і сказала: Я мусила винести такий вирок, бо та сторона писала на апеляцію. Але присутні люди сказали: Най би писали! Потім нам повідомили, що суд був куплений, адже вона спершу хотіла його виправдати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Суддя та адвокат ведуть корупційний бізнес»

Сина била міліція: вивозили в ліс, вдягали на голову чорний пакет і били, казали, щоб він узяв всю провину на себе. А мене як матір начальник Демчан і Пастернка закрили в кабінеті, забрали телефон і хотіли від мене, щоб я підписала угоду. Я відмовилась. Тоді ввечері мого сина начальник Демчан побив і прикладав до голови пістолет.

Як прийшов до сина адвокат, то прокурор Миколаїв запевнив сина і адвоката, що він особисто того ж дня піде в райвідділ та вимагатиме записи з камер відеоспостереження. Однак не зробив цього, і в результаті відеозаписи дивним чином стерлися.

Допоможіть нам, будь ласка, бо мій син сидить 1 рік у в’язниці і вже осліп!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК