ІншеВсі скаргиФінансиНевідомі навмисно вбивають дідуся, аби заволодіти його квартирою

“До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Світлана, яка стверджує, що невідомі люди навмисно вбивають дідуся, в якого відібрали документи на квартиру з ціллю заволодіти квартирою в м. Києві.”

“Доброго дня! Я, Краснова Світлана Петрівна, родом з Житомирської області, шукаючи житло з моїм молодим чоловіком(хотіли зняти кімнату) випадково зустріли дідуся, який проживає за адресою м. Київ, вул. Героїв Сталінграда, 13, кв. 131 на вулиці. Він сказав, що здасть кімнату. Ми зайшли до нього, щоб подивитись, та застали там жахіття, до того ж дідусь майже нічого не бачить і ходив з паличкою босим по вулиці в одних носках(ми цього відразу не помітили).Вся квартира забита хламом, таке враження, що все, що знаходилось в смітнику, було в квартирі, пройти в ній не можливо, тараканів страшно скільки. Варив він собі їжу сам, останній раз сказав, що варив компот і ошпарив собі ноги. Він запропонував, щоб в нього ми жили безкоштовно, і сказав, з часом, що хоче залишити цю квартиру мені. Навіть пропонував з ним розписаться, тому що так дешевше. Ми сказали, що для початку нам треба поприбирать в ній, щоб заселиться. Але цього не відбулось. Я принесла їжу дідусю, покормила. Мій молодий чоловік обробив опечені ноги дідусю(в нього там страшні рани з гноєм).

Другого дня ми зайшли(це були минулі вихідні) до нього, двері були відчинені, там знаходилось двоє не відомих чоловіків. Я запитала, хто ви такі. Вони відповіли, що доглядають за дідом. Я запитала при діду, чи в Вас є якісь документи, можливо договір до вічного утримання. Один із них на ім’я Олег відповів, що так. Тут дід сказав, що ніяких документів не має ні в кого і що квартира його і вона приватизована. Олег приносив діду якісь шийки, воду, інколи хліб зі слів діда. А дід видно було, що голодав, бо коли я йому дала поїсти, він таке враження, що не їв багато днів. Олег попросив, щоб залишили свої номери телефонів. Ми обмінялись ними. Мій молодий чоловік сказав Олегу, що нехай дід розсудить сам, хто за ним буде доглядать.

На третій день вдень зайшов мій молодий чоловік до діда, та знову застав там Олега вже не з тим чоловіком, який був того разу, а з якимось молодим хлопцем, років 13-15, який зі слів діда забрав в нього 600 грн(дід попросив купить у нього продукти, але він їх не приніс). Далі вияснила, що в діда викрали документи на квартиру і дід сказав, що викрала їх сусідка єврейка, хто це, я не знаю.

Одного дня з самого ранку я прийшла до квартири дідуся з кульком з їжею(суп, каша,печінка, салат), щоб його покормить, та двері ніхто не відкрив, була там тиша. Я подумала, що дід можливо спить, або щось трапилось. Я спішила на роботу і залишила пакет під дверима. Позвонила своєму молодому чоловіку(він втратив роботу і не працює зараз), щоб зайшов до дідуся, взяв пакет з їжею, який залишила під дверима, покормив діда. Він прийшов до квартири, пакета там вже не було, ніхто не відкрив і відізвалась якась жінка, сказала, що не відкриє і що пакет з їжею вона забрала. Проте дід- ІЩЕНКО ВІКТОР ЮРІЙОВИЧ- не відзивався, ані звуку не подавав. Мій молодий чоловік позвонив до мене, попросив, щоб дала номер телефону Олега, тому що його собі не зафіксував. Він позвонив до Олега, і Олег сказав, що в діда його сестра і що все нормально. Та чому дід мовчав залишалось загадкою. Далі я не витримала, позвонила до Олега і сказала йому, чому дід не відкликається і що я буду звонить в міліцію, потім ще відправила СМС, що мій родич працює в адміністрації президента, і що якщо вони тільки щось погане попробують зробить діду, будуть нести відповідальність, сказала, що дідом зацікавилась преса, і що це за квартира будуть вияснять, кому вона належить і хто викрав документи. Дід був повністю адекватний, але ми замітили, що в нього йшла піна з рота постійно, таке враження, що йому давали якісь психотропні препарати. Ми запитали це у діда і він сказав, що це знає, можливо, що йому їх добавляли в їжу або воду, і думаю це робив Олег разом з сусідкою. Сусідка за словами діда одного разу принесла йому якусь таблетку, після якої він не міг підняться з ліжка тиждень, але вижив, сказав, що лежав так і не їв нічого цілий тиждень, тому, що не міг підняться.

Після всього цього я зайшла ввечері після роботи до діда, двері в квартиру були відчинені, в дверях з середини були ключі, застала в квартирі діда двух високих жінок років 40-45 на вигляд з покрашеним рижим волоссям. Вони там все прибирали, прибрали дідову кімнату, повиносили звідти весь хлам, прибрали трохи коридор, кухню. Не встигли тільки прибрать ще одну кімнату, т.як квартира двухкімнатна. Одна з них сказала, що вона Олега сестра, і що Олег попросив її щоб вона допомогла йому і що ніякого відношення до квартири не має. Тут вона зачинила з середини двері, пильно дивившись на мене і на мою реакцію. Я не подала виду, що боюсь, хоча думки були різні. Тут я запитала, чи кормили вони дідуся, вони сказали, що зараз будуть кормить. І швидко одна з них пішла на кухню щоб розігріть суп, який я приготувала(вранішній). Дід попросив нахилиться до мене. Одна з жінок мотнулась на кухню. Потім стала в коридорі, підслуховуючи. Я нахилилась до діда, який не повертав голови, і сидів як паралізований. Дід сказав, що я молодець, що викликала міліцію(спочатку 102), і сказав “ДОПОМОЖИ МЕНІ”, що прийди до мене обов’язково, але сказав, що не знає він як я зможу зайти, і що вони забирають у діда ключі, і що закривають його.До того ж Олег зробив дублікат цих ключів раніше зі слів діда. Я відразу виняла ключі з дверей. Чомусь побоялась їх забирать, але дала їх діду в руки, він зразу заховав в штани, але я не подумала, що вони в нього все одно відберуть. Цей Олег сказав, і дід це теж говорив, що він працює в міліції. Я звонила на 102 до цього, вони передали інформацію в Оболонське відділення. Звідти мені звонили (з номеру 0503732059 і уточняли інформацію). Також потім і я звонила їм, і взнала, що вдень, цього ж дня (я була ввечері), а патруль був вдень і що вони бачили там жінок, які з їх слів ухажували за дідом. Сказали, що  Олега вони провірять. Потім я звонила в міліцію ще раз, та вони сказали, що визивайте патруля на місце самі. Я побоялась це робити, тому що Олег звонив моєму молодому чоловіку і сказав, щоб все забули, погрожував. Я набирала Олега, та він сказав, щоб не звонили йому більше і забули все. Я сфотографувала діда, коли була в нього останній раз, правда якість не дуже, але видно. В діда тоді вже не текла слина, але він сидів як мумія, дивився в одну точку, і не повертав шию і просив допомоги, казав, “ДОПОМОЖИ МЕНІ”. Прошу розібратися в даному питанні і спасти людину Іщенко Віктора Юрійовича, який проживає в м. Київ, вул. Героїв Сталінграда, 13, кв. 131. Прошу вияснити кому належить ця квартира, і підозрюю, що вже вона оформлена на шахраїв шахрайським образом, що діда доведуть до того, що він помре і заволодіють квартирою. Дану інформацію буду подавать в різні органи, до повного вияснення питання. Мій номер телефону 0677292692. Відповім на всі запитання з ціллю спасти людське життя і дам всі необхідні показання.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!