Всі скаргиДержавні органиНетверезий суддя “вершить правосуддя” на Житомирщині

До “Електронної книги скарг України” написав читач Сергій, котрий переконує, що голова районного суду, та суддя того ж суду виконували свої обов’язки, перебуваючи у неадекватному стані сп’яніння. За словами читача, поведінка обох явно порушувала норми професійної етики.

Ось його лист:

Контакти для журналісів: 

“03 лютого 2016 року перебуваючи у Попільнянському районному суді Житомирської області, я став свідком неприпустимої поведінки судді Попільнянського районного суду Сікана Валерія Макаровича, що полягає у наступному. Близько 9:00 годин у приміщенні суду з’явився суддя Сікан Валерій Макарович, з першого погляду стало зрозуміло, що суддя в стані алкогольного сп’яніння. Через деякий час, я побачив суддю Сікана Валерія Макаровича в мантії судді, що мене дуже обурило. Суддя, який ледве тримався на ногах, пішов до зали судових засідань «вершити правосуддя».  Скориставшись своїм правом на справедливий суд, я провів відеофіксацію судового засідання, що дуже обурило суддю Сікана Валерія Макаровича, а в подальшому зафіксував як суддя Сікан Валерій Макарович втікав із суду, де у нього було призначено ще дві судові справи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опікуни вигнали сироту з дитиною з дому

З даного приводу я звернувся до голови Попільнянського районного суду Васільєва Леоніда Антоновича, якого не міг знайти в приміщенні суду на протязі трьох годин. Коли врешті знайшов його, мені здалося, що він в якомусь неадекватному стані, і припустив, що він розпивав алкоголь разом з суддею Сіканом Валерієм Макаровичем. Про неадекватну поведінку судді Васільєва Леоніда Антоновича свідчило те, що він бігав по суді та викрикував, що його нібито переслідують обвинувачені. Такі прояви суддівської поведінки вважаю неприпустимими. Відповідно до Закону України «Про судоустрій України» організаційне керівництво покладено на голову суду. Головна мета такого керівництва – забезпечення злагодженості в роботі апарату суду, створення сприятливих умов для відповідального ставлення усіх працівників до своїх службових обов’язків і на цій основі – виконання судом покладених на нього завдань по здійсненню правосуддя. Отже, на мою думку саме голова Попільнянського районного суду Житомирської області Васільєв Леонід Антонович не вживав відповідних заходів щодо протиправної поведінки судді Попільнянського районного суду Сікана Валерія Макаровича, оскільки сам був учасником неправомірних дій. Підставою для дисциплінарної відповідальності судді відповідно до п.3 ч.1 статті 92 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” є систематичне або грубе одноразове порушення правил суддівської етики, що підриває авторитет правосуддя, у тому числі прояв неповаги під час здійснення судочинства до інших суддів, адвокатів, експертів, свідків чи інших учасників судового процесу.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК