Всі скаргиЖКГНестерпні умови у київському гуртожитку

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія, яка переконує, що людей, які проживають у гуртожитку намагаються викинути на вулицю, створюючи немжливі умови для життя. За ї словами, мешканці неодноразово звертались до відповідних структур, але допомоги не отримали.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день!
Звертаються до Вас за допомогою мешканці гуртожитку за адресою м.Київ 03142, пров.Бородянський 3,який знаходиться на балансі “Концерну Військторгсервіс ” МО України. Більше 25 років проживаємо в гуртожитку, зареєстровані, серед нас вже є пенсіонери. Вже багато років ми живемо без гарячої води, отоплення взагалі відсутнє, без світла, або з великими перебоями світла. Стіни сирі, мокрі, цвілі. Температура в кімнатах 7-10 градусів. Документи на будинок втрачені. У нас дуже багато звернень за багато років і до президента України, до міністра оборони України, Департаменту економічної діяльності МО України, а також до самого Концерну Військторгсервіс, які по сьогоднішній день залишаються без відповіді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишнього полоненого звинувачують у дизертирстві 

Балансоутримувач робить все можливе, щоб викинути людей на вулицю, весь безлад, який є в гуртожитку повертає проти людей і на основі цього подає позиви до суду на виселення. За нашими плечима значний трудовий шлях на користь держави. На сьогоднішній день ми бомжі. Ми не маємо нічого свого. Ми живемо без світла, отоплення, приготувати їжу неможливо (електроплити). В такі умови проживання нас загнали, ті яких кришують високопоставлені чини, які обкрадають на великі сумми державу, бо їм все мало. Листів зі зверненнями у нас дуже багато. Допоможіть будь-ласка.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!