ІншеВсі скаргиНерегульоване перехрестя біля держструктур

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав Сергій. Чоловік переконує, що у його місті є перехрестя, на якому водії постійно порушують правила дорожнього руху. Ніяких допоміжих знаків чи світлофорів на перересті немає.

Ось його лист:

“У м. Світловодськ, на перехресті вул. Калініна, Леніна та Глінки, де знаходяться державні установи, такі як: поліція, прокуратура, паспортний стіл, є нарегульоване перехресття, на якому водії не зупиняються, коли пішохід переходить по пішохідному переходу, а намагаються на червоне світло переїхати перехрестя, показуючи на світлофор та вигукують нецензурні слова і додають “вчи правила дорожнього руху”, хоча самі їх порушують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У власників паїв відібрали земельні ділянки

Мене це просто дістало, тому що це зі мною не перший випадок і я даю гарантію, що я не перший та не останній. Прошу вжити заходів, до перехресття поставити полісмена, або поставити світлофори для пішоходів.”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК