ІншеВсі скаргиНеправомірна забудова на березі озера в районі Житомирської області

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Євген, який стверджує, що в селищі Іршанськ, м. Житомир, відбувається будівництво, яке порушує всі правові норми.

У селищі Іршанськ, який знаходиться в Хорошевському (Володарсько-Волинському) районі Житомирської області відбувається будівництво на березі озера. Будівництво відбувається з порушенням всіх норм, запропонованих водним кодексом України. Підкажіть, будь ласка, як краще діяти в даній ситуації? Куди скаржитися, чи можете ви освятити будь-яким чином цю проблему по своїх каналах? У групі селища на фейсбуці відбувається обговорення, там же можна знайти фото і відео: https://www.facebook.com/groups/irshanskismylife/permalink/1757190617886824/

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!