Всі скаргиТовари та послугиНеправдиві оголошення на OLX

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який натрапив на недобросовісного продавця в інтернеті та оплатив товар, вартість якого насправді є набагато нижчою, а характеристики не відповідають вказаним в оголошенні.

Ось його лист:

“Я мав необережність купити по об’яві в інтернеті у продавця “ФОП Шуляк І.Г. ” ІПН 2896611853 торцовочну пилу “MacAllister” MMSP1400DL 1400W. Доставку здійснила Нова пошта. В об’явах розміщених на OLX ( зараз об’ява видалена) та TNP – SHOP (http://tnp-shop.org.ua/p262600842-professionalnaya-pila-tortsovochnaya.html) технічні характеристики не відповідають дійсності. В об’явах вказано:

-електродвигун асинхронний – насправді колекторний;

-глубина пропила: 90°/90° (В/Г): 63х310 мм – насправді 62Х241мм (див. фотографію шильдика);

– наявність плавного запуску – насправді відсутній;

– гарнтія 2 роки- насправді 12 місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відключення газу без попереджень у Харкові

Крім цього виявлено серйозний дефект – робочий диск зміщений вліво до краю прорізу в столі пили, що практично унеможливлює нормальну експлуатацію. Таким чином шляхом подачі недостовірної інформації продавець завищив ціну (не дивлячись на контрабандний товар, що вказано в об’явах) і обманув покупця, можливо не одного мене. На мої телефонні дзвінки продавець не відповідає або ж виключає прийом.”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!