ІншеВсі скаргиТовари та послугиНеповага до жінки з дитиною в Ощадбанку

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Руслана, котра скаржиться на керівника відділення банку. За словами читачки, та накинулася на неї зі звинуваченнями, не давши зайти до відділення із коляскою з маленьким сином.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Сьогодні (19.01.2016р. о 10 год 10хв) зайшла в Деражняньске відділення Ощадбанку Хмельницької області заплатити за харчування дитини в садочку, зайшла з молодшим сином, якому 7 місяців, відповідно з коляскою. На мене в дверях накинулась керівник цього відділення Бальзан Галина Степанівна, зі словами: – Куди Ви їдете з коляскою, наробите мені болота. Хто прибирати буде? Якщо вже так, то залиште її біля дверей. Це сказано було голосно при інших людях, які були у відділені, мені було дуже незручно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жахливі умови праці на підприємстві

Не хотілося сваритись і я взяла сина на руки та пройшла до каси, де мені також дуже було незручно в одній руці тримати дитину, а іншою діставати гроші з гаманця і відраховувати необхідну суму. І це ще добре, що не було черги. З її слів виходить, що я мала залишити сина на дворі одного, при морозі більше 7 градусів? Крім того двері, де був пандус виявились зачиненими і мені прийшлось піднімати коляску по сходах.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!