Всі скаргиОсвітаНепорозуміння в Бібліотеці Ярослава Мудрого. Як повинні діяти співробітники?

До “Електронної книги скарг України” написав не тільки наш читач, а і читач бібліотеки Ярослава Мудрого, який скаржиться на системну помилку у відношеннямх між відвідувачами та менеджерами бібліотеки.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“В библиотеку им. Ярослава Мудрого, по адресу ул. Грушевского 1, г. Киев, я как пользователь библиотеки, попросил человека, чтоб пересел за другой компьютер, он отказал, попросил администраторов и они сказали – что не могут этого сделать, к заведующиму отдела подощёл, он сказал что не может пересадить его, и чего мне предлагают, чтоб я должен пересаживаться?

Это уже второй раз, мне хотелось в морду дать этому человеку, подскажите что делать в этой ситуации, чтоб мирным путём или кто не исполняет свои должностные обязаности?”, – написа він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!