Всі скаргиФінансиНеплатників боргу шантажує служба безпеки Ідея Банку

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Олександра, вона переконує, що служба безпеки Ідея Банку переходить усі дозволені межі в вимогах сплатити борг.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Доброго вечора Вам! Хочу Вам розказати ось таке. Служба безпеки Ідея Банку м. Хмельницького – хами  і нелюди.

Приходять, не вітаються, не представляються, загрожують різними словами, при цьому жують зухвало жуйку, не йдуть на культурний діалог, розклеюють на вхідних дверях, на дверях ліфта, у ліфті брошурки з написом, що такий-то (імя, прізвище, номер квартири) – шахрай. Гарний метод спілкування! Хоч у людини не такий великий борг і вона пояснювала банку, що є причина несплати, хоч бери і помирай!!!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Квартирою померлої заволоділи аферисти»

А навіть якби мільйон був??? Янукович живе і процвітає, до нього служба безпеки України не приходить…. Та  до будь-якого алігарха і успішного бізнесмена за несплату не будуть такі методи застосовувати! Де права простих людей, хто їх захищає?! Гноблять, загрожують, хамлять. За яку Україну наші воїни помирають, інвалідами повертаються додому?! Щоб ось такі банки гнобили людей…

І це тільки капля в морі, як нас, українців, просто хочуть зі світу звести! Не тільки Ідея Банк, багато структур застосовує такий метод для повертання боргів.

Дуже шкода, що, окрім усіх глобальних проблем, ось такими діями людей просто знищують морально.

Моя мати після цого, що я їй розказала, що до неї прходила служба безпеки і так спілкувалася, після чого розклеїла по всьому під’їзді наліпки з її ім’ям і написом, що вона шахрайка, отримала серцевий напад, а матері, слава Богу, вже 64 роки”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК