ІншеВсі скаргиНелюстрований чиновник епохи Януковича

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який переконує, що колишній заступникі Міністра агрополітики сьогодні не люстрований, хоч і мав би. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Мельник Сергій Іванович в 90-х роках був Народним депутатом, потім тривалий час з деякими переривами працював заступником і першим заступником Міністра агрополітики України. В тім числі в 2010-12 роках в Уряді Азарова при президенстві Януковича. Разом з Міністром Присяжнюком досконало оволоділи корупційними схемами.

Photo: http://latifundist.com
Сергій Мельник, Photo: http://latifundist.com

В 2015 році замість того щоб Мельника люструвати згідно Закону України і посадити за грати, його новий Міністр агрополітики Павленко призначає директором Українського інституту експертизи сортів рослин, щоб продовжувати корупцію і відмивати бюджетні кошти. Нижче наведені тільки декотрі злочини Мельника.

  1. Декілька років тому назад Мельник будучи заст. міністра разом з іншими чиновниками міністерства незаконно погодив відчуження 80 га найкращих в Бородянському районі Київської області земель із польової наукової сівозміни Бородянської сортодослідної станції.  Даний підрозділ від Міністерства курував сам Мельник, тому і дав вказівку про відчуження земель. Він в обхід встановленого Законом порядку, підготував документ, яким припинено право постійного користування земельної ділянки державної закладу Бородянської сортодослідної станції. Мельник добре знав, що законодавство України забороняє приватизацію і відчуження земель сортодослідних станцій. Але заради особистої вигоди і корупційних діянь пішов на злочин. Згодом землі вартістю понад 100 млн грн безоплатно були передані у приватну власність фізичним особам Міністерства та інших організацій, в тім числі не забув Мельник і за себе, відхвативши  собі 20 га на підставних осіб.

Незаконні дії посадовця кваліфікуються за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, тобто умисне використання посадовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що завдало шкоди державним інтересам, повинні розслідуватися НАБ.

  1. П᾽ять років назад будучи заст. Міністра і курируючи систему сортовипробування, дав вказівку керівникам сортовипробування впровадити кодування сортів при проведенні експертизи з метою одержання хабарів за реєстрацію нових сортів. Відтоді усугубилися проблеми в сортовипробуванні. Змішування сортів при кодуванні, викривлені дані, реєстрація сортів за гроші і хабарі. Селекціонери нашої, а особливо зарубіжних країн вкрай незадоволені, бо тепер новий сорт попадає в Державний Реєстр сортів не за високі господарсько-цінні показники, а за хабар в розмірі до 10 тисяч доларів. При кодуванні у Мельника з᾽явилися можливості маніпулювали кодами сортів. Можна поцікавитись в керівників селекційних закладів про справжню мету кодування.
  2.  Мельник захищав докторську дисертацію і звання професора в закладах,  що були підконтрольні Міністерству і йому,Ко як заступнику Міністра, а в незалежних від Міністерства закладах? Подейкують що купив доктора наук.
  3. В усіх науково-дослідних інститутах, університетах і навіть в ДП проводять вибори керівника на конкурсних засадах, а  директора УІЕСР  призначає Міністр. Варто змінити Положення про призначення керівника інституту. Провести  вибори директора колективом інституту за конкурсом, щоб могли прийняти участь багато фахівців, а не корупціонери.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!