ІншеВсі скаргиФінансиНелогічні системи нарахування субсидій

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Валентина, котра стверджує, що система розрахунку доходів на родину для оформлення субсидії не відповідає дійсності. За словами читачки, запитання на “гарячій лінії” зромілих відповідей не приносять.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я обурена тим, що мінсоцполітики вважає мене “багатою та неграмотною”. Але такими нас робить влада. Я про субсидії. Прийнято безліч постанов, змін до них, не кожен може в них розібратися. А може, такий задум уряду? Суть справи: я вийшла на пенсію 16.12.2014р. Чоловік -28.02.2015р. Донька-студентка денного вишу, має дитину 2,5років. У жовтні 2015р. звернулася по субсидію, адже не можу віддавати за комунальні послуги 30% місячного доходу. А Мінсоцполітик и рахує інакше. Дохід непрацюючого пенсіонера = дохід за 2014р.+ 12 пенсій. Дохід студентки=стипендія за 2014р. Допомога на дитину= суми, виплачені у 2014р. От і виходить, що моя сім’я у середньому за місяць отримує не 4500грн, а 10500.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальсифікація справи у районному суді Донецької області

Яка ж я багата, а я цього не знаю. Та були б у мене такі гроші, чи зверталася б я за субсидією? Така виходить, наука, хто як дивиться, той так і рахує. А Уряд все робить, щоб нам було легше. Створили “гарячу лінію” для електронних звернень, та ці звернення повертаються до наших же фахівців, на яких ми пишемо скарги. Ще ж до того на жодне питання ми не отримуємо зрозумілу відповідь. От і виходить, що все у нас добре. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК