ІншеВсі скаргиНелегальний видобуток бурштину на Поліссі

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Юрій, котрий переконує, що у його селі та поблизу незаконно видобувають бурштин. Селянам нічого не розповідають та підкупають, аби справа не набула розголосу.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“В селі Андрієвичи Житомирськой області Ємільчинського району вже декілька років добувають бурштин незаконим шляхом. Селяни скаржились на видобуток бурштину голові та іншим посадовим особам, але це ніякого результату не дало. Вже понад п’ять років копається бурштин. Місцева назва того місця “Сопка”. Для селя посадовці купили стару швидку допомогу, щоб мовчали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ріелтори-шахраї у Харкові

Масштабу проблеми місцеві люди не знають, тому що туди не пускають. Якщо хтось і прорветься, то бачать багато перекопаного грунту. Сільській голова заперечує все, що там відбувається. В сусідньому селі неподалік, в Барашах, також знайшли бурштин. Там також та сама ситуація знічиння лісів. Хоча скоро, мабуть, на Полісі лісів не залишиться взагалі.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!