Всі скаргиДержавні органиНелегальна забудова біля бульвару Дружби Народів у місті Києві. Хто і для чого будує?

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Андрій,він стверджує, що поряд з бульваром Дружби Народів здійснюється незаконне будівництво.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Бульвар Дружби Народів, за АЗ ТНК в 100 метрах від площі ВВВ (в 20 метрах від дороги) будується якийсь садовий будиночок. Спроби протягом року через 1551 визначити легальність такої забудови позитивних результатів не дали. На кадастровій карті України ця земельна смуга роздана на правах власності різним фізичним особам.

Цікаво, що з відповіді Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю випливає, що “…Земельна ділянка, про яку йде мова у Вашому зверненні, перебуває на праві власності”. Тобто, узбіччя бульвару Дружби народів передано у власність. Питання: яку? Комунальну чи приватну ? Департамент не уточнює. Якщо у приватну, то власник може робити з бульваром, що йому заманеться ! Якщо ж у комунальну, то хто приймав рішення про будівництво в цій зоні”, – написав наш читач Андрій.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!