Всі скаргиДержавні органиНекурців не захищає від курців жодний закон

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що її доньку суд вирішив віддати тиранічному батьку.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Вітаю! Звертаюся до Вас із величезною проблемою нашого часу. Українське законодавство не в змозі вирішити ці проблеми, нормальні люди, як завжди, не захищені, закон не на їхньому боці.

Я мешкаю в Києві, в будинку, де сусіди часто розпивають спиртні напої, курять у квартирах та парадному. У парадному жахливо брудно, ще й від цигарок дихати немає чим, на ремонт сусіди скинутись не хочуть – немає коштів, а от бухати день через день і курити – то гроші ллються, як вода!
П’яні курці – то загроза для всіх мешканців, адже непоодинокими є випадки, коли причиною пожеж у квартирах стають п’яні курці, що засинають із недопалками! Отже, такі громадяни є небезпечними для суспільства та наражають на небезпеку всіх мешканців будинку!
У мене маленька дитина, сама я з Луганська, повернутись додому з відомих причин не можу. Вже 1,5 роки сусіди, які мешкають поверхом нижче, курять у себе в квартирі, в парадному, весь дим опиняється у нас в квартирі, ми з малечею задихаємось та заробляємо собі рак легенів!
Квартира – то є закритий простір, я маю приготувати дитині їсти, купати, вкласти спати, але в квартирі немає чим дихати – такий сморід стоїть, хоч сокиру вішай! Правоохоронці розводять руками та нічого не можуть зробити! Неодноразові виклики патрульних служб, звернення до дільничного результатів не дали.
Сусіди почали ще більше курити, зокрема у ванній та туалеті, по стояку дим опиняється у нас, і ми ще більше задихаємось!
За законом вони мають право курити у своїй хаті, але чому ми маємо страждати, хворіти, хто буде оплачувати лікування?
Я спитала у правоохоронців: а якщо ми розведемо сто котів чи ще якихось тварин, засмітимо квартиру смердючим мотлохом і весь цей сморід буде йти до сусідів – тоді як? Ми ж маємо право робити у власній хаті все, що заманеться! Чому ж закон нас не захищає?
У відповідь – звертайтесь до суду! Та якщо закону на них немає, що можна виграти у тому суді, тим більше, у нашому? Щоб судитися – треба гроші! Написати заяву – тисяча грн! Де їх узяти? На дитину платять 860 грн, пенсія матері – 1,500 грн, чоловік в АТО, виживаємо за рахунок волонтерів!
Окрема тема курців на зупинках та у громадських місцях. Ніхто їх не штрафує, скарбницю поповнювати штрафами ніхто не хоче, а за ці штрафи можна багато фінансових проблем вирішити! От ми і ходимо, і задихаємось, і мучимось, і діти хворіють та страждають… Хто ж курців буде штрафувати – менти, які самі курять?
Ще одна проблема – мої знайомі потерпають від  сусідів, які мешкають поверхом вище. Над ними живе сім’я: мама, син та внучка – маленька дівчинка, якій років 4-5. Мама та синочок мають надмірну вагу, мешкають на останньому поверсі 5-поверхівки, спускаються на вулицю рідко (жир не дозволяє), дитина весь час проводить у хаті, мати дитини позбавили батьківських прав через пиятику, з дитиною за все літо вийшли гуляти разів із 10!
Поведінка дитини неадекватна. Уявіть, що робить ця дитина, перебуваючи в закритому просторі, в 4 стінах квартири? Вона дуріє: бігає, стрибає, кидає важкі речі… всю енергію, яку б мала виплеснути на вулиці, дитина залишає в квартирі. Отже, мої знайомі не можуть відпочити після роботи через постійний грюкіт, стук, гупання… гупають бегемоти – мамочка з синочком, бігає дитина… і все це дійство триває до глибокої ночі.
Куди тільки сусіди не зверталися з цією проблемою, результат – нуль! Правоохоронці безсилі! Знову закон не на їхньому боці! У такі справи має втрутитись соціальна служба, адже дитину краще забрати від таких горе-вихователів, ніж залишити під опікою батька. Єдиний вихід – продати квартиру та переїхати в інше місце. Вони так і зробили.
Чому ми маємо кудись виїжджати, а не вони, чому їх ніхто не карає? Бо закони пишуться під депутатів! То чому можна курити, грюкати, дуріти, знущатись і насолоджуватись безкарністю своїх дій? Чому ми стражадємо від купки ідіотів, які знущаються над нами?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!