Всі скаргиДержавні органиНекурців не захищає від курців жодний закон

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що її доньку суд вирішив віддати тиранічному батьку.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Вітаю! Звертаюся до Вас із величезною проблемою нашого часу. Українське законодавство не в змозі вирішити ці проблеми, нормальні люди, як завжди, не захищені, закон не на їхньому боці.

Я мешкаю в Києві, в будинку, де сусіди часто розпивають спиртні напої, курять у квартирах та парадному. У парадному жахливо брудно, ще й від цигарок дихати немає чим, на ремонт сусіди скинутись не хочуть – немає коштів, а от бухати день через день і курити – то гроші ллються, як вода!
П’яні курці – то загроза для всіх мешканців, адже непоодинокими є випадки, коли причиною пожеж у квартирах стають п’яні курці, що засинають із недопалками! Отже, такі громадяни є небезпечними для суспільства та наражають на небезпеку всіх мешканців будинку!
У мене маленька дитина, сама я з Луганська, повернутись додому з відомих причин не можу. Вже 1,5 роки сусіди, які мешкають поверхом нижче, курять у себе в квартирі, в парадному, весь дим опиняється у нас в квартирі, ми з малечею задихаємось та заробляємо собі рак легенів!
Квартира – то є закритий простір, я маю приготувати дитині їсти, купати, вкласти спати, але в квартирі немає чим дихати – такий сморід стоїть, хоч сокиру вішай! Правоохоронці розводять руками та нічого не можуть зробити! Неодноразові виклики патрульних служб, звернення до дільничного результатів не дали.
Сусіди почали ще більше курити, зокрема у ванній та туалеті, по стояку дим опиняється у нас, і ми ще більше задихаємось!
За законом вони мають право курити у своїй хаті, але чому ми маємо страждати, хворіти, хто буде оплачувати лікування?
Я спитала у правоохоронців: а якщо ми розведемо сто котів чи ще якихось тварин, засмітимо квартиру смердючим мотлохом і весь цей сморід буде йти до сусідів – тоді як? Ми ж маємо право робити у власній хаті все, що заманеться! Чому ж закон нас не захищає?
У відповідь – звертайтесь до суду! Та якщо закону на них немає, що можна виграти у тому суді, тим більше, у нашому? Щоб судитися – треба гроші! Написати заяву – тисяча грн! Де їх узяти? На дитину платять 860 грн, пенсія матері – 1,500 грн, чоловік в АТО, виживаємо за рахунок волонтерів!
Окрема тема курців на зупинках та у громадських місцях. Ніхто їх не штрафує, скарбницю поповнювати штрафами ніхто не хоче, а за ці штрафи можна багато фінансових проблем вирішити! От ми і ходимо, і задихаємось, і мучимось, і діти хворіють та страждають… Хто ж курців буде штрафувати – менти, які самі курять?
Ще одна проблема – мої знайомі потерпають від  сусідів, які мешкають поверхом вище. Над ними живе сім’я: мама, син та внучка – маленька дівчинка, якій років 4-5. Мама та синочок мають надмірну вагу, мешкають на останньому поверсі 5-поверхівки, спускаються на вулицю рідко (жир не дозволяє), дитина весь час проводить у хаті, мати дитини позбавили батьківських прав через пиятику, з дитиною за все літо вийшли гуляти разів із 10!
Поведінка дитини неадекватна. Уявіть, що робить ця дитина, перебуваючи в закритому просторі, в 4 стінах квартири? Вона дуріє: бігає, стрибає, кидає важкі речі… всю енергію, яку б мала виплеснути на вулиці, дитина залишає в квартирі. Отже, мої знайомі не можуть відпочити після роботи через постійний грюкіт, стук, гупання… гупають бегемоти – мамочка з синочком, бігає дитина… і все це дійство триває до глибокої ночі.
Куди тільки сусіди не зверталися з цією проблемою, результат – нуль! Правоохоронці безсилі! Знову закон не на їхньому боці! У такі справи має втрутитись соціальна служба, адже дитину краще забрати від таких горе-вихователів, ніж залишити під опікою батька. Єдиний вихід – продати квартиру та переїхати в інше місце. Вони так і зробили.
Чому ми маємо кудись виїжджати, а не вони, чому їх ніхто не карає? Бо закони пишуться під депутатів! То чому можна курити, грюкати, дуріти, знущатись і насолоджуватись безкарністю своїх дій? Чому ми стражадємо від купки ідіотів, які знущаються над нами?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК