Всі скаргиДержавні органиНедбалість прокурора у розгляді скарги

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Катерина, котра стверджує, що її скаргу, подану до місцевої прокуратури не було розглянуто у строки передбачені законодавством. Жінка скаржиться на ряд порушень з боку прокурора.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Предметом цієї скарги є протиправне рішення вих. № 71-783-14 від 04.12..2015 прокурора Марченко О. Г., – в порушення положень ч. 2 статті . 308 КПК України оскарження недотримання розумних строків. Обставини справи: 13.11.2015 року через чисельне порушення Прокуратурою Приморського районна м. Маріуполя норм діючого законодавства мною подано скаргу на порушення розумних строків відповідно до ст. 308 КПК до Прокуратури Донецької області згідно листа від 20.11.2015 року № 04/2/2-17/1/2-254-15 зазначена скарга передана для розгляду Прокурору Приморського районну Марченко О. Г.

Проте під час розгляду зазначеної скарги прокурором Марченко О. Г. допущено ряд порушень законодавства. Конституцією України ст. 19 ч. 2, визначено: «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України». Вищенаведеними законодавчими актами України чітко визначено порядок і строки розгляду скарги на порушення розумних строків. Інші форми практики з ігноруванням встановленого порядку – це є самоправство або службова недбалість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Площу співвласників подарували одному з жителів будинку

По-перше: порушено строки розгляду Відповідно до ст. 308 КПК України Прокурор вищого рівня зобов’язаний розглянути скаргу протягом трьох днів після її подання. Згідно листа від 20.11.2015 року № 04/2/2-17/1/2-254-15 Прокуратури Донецької області зазначена скарга передана для розгляду Прокурору Приморського районну Марченко О. Г. 20.11.2015 року , а отже на розгляді вона знаходилась більше 13 днів що явно та грубо порушує чітко регламентовані строки розгляду даної скарги. По-друге: не прийнято жодного рішення за скаргою Відповідно до ст. 308 КПК України Особа, яка подала скаргу, невідкладно письмово повідомляється про результати її розгляду. При розгляді скарги на порушення розумних строків Прокурор Марченко зобов’язання був протягом трьох днів прийняти рішення щодо задоволення скарги або відмови в її задоволені та невідкладно письмово повідомите мене про результати її розгляду у зазначеному листі вих. № 71-783-14 від 04.12.2015 р. Прокурор Приморського районна м. Маріуполя Марченко О. Г.

Не зазначено результат розгляду моєї скарги та до теперішнього часу мені він не відомий що грубо порушує строки розгляду скарги та терміни повідомлення заявника про результат. По-третє: вказівки наданні не відповідній особі. Відповідно до ст. 308 КПК України Прокурор вищого рівня зобов’язаний в разі наявності підстав для задоволення скарги надати відповідному прокурору обов’язкові для виконання вказівки щодо строків вчинення певних процесуальних дій або прийняття процесуальних рішень. Згідно листа вих. № 71-783-14 від 04.12.2015 р. Прокурор Приморського районна м. Маріуполя Марченко О. Г. Моя скарга розглянута проте в порушення наведеної норми Законна вказівки надані не відповідному прокурору – Козловой І. І.. А чомусь Приморському ВП хоча скарга подана виключно на порушення розумних строків прокурором.

Висновок: Прокурором Приморського районна грубо порушено норми діючого законодавства при розгляді скарги на порушення розумних строків прокурором Приморського району Козловой І. І.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!