Всі скаргиМедицинаНедбалість медиків у лікуванні серйозної хвороби

До “Електронної книги скарг України” написав читач Сергій. Чоловік переконує, що його дружина мала інвалідність, яку нещодавно відмінили, але навіть не оглянули жінку та порекомендували продовжувати приймати дорогі ліки. Сергій просить розібратись у ситуації.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Меня зовут Сергей, я из Кировоградской обл. и у меня есть жалоба на наши районный и областной МСК нервологий! Моя жена больна редкой болезнью – миастения генерализованной формы. 6 лет она была на инвалидности, а теперь ей сняли группу да ещё и осмотр не сделали и не увидели, что у неё миопия обоих глаз и плюс сказали принемть те же лекарства, которые стоят 400 гр. и нельзя работать! Я не пойму что же тогда ей делать? Умереть или что? Не даром говорят что наш МСК за взятки группу делает. Помогите разобраться в этой ситуаций и с этим беспределом.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!