Всі скаргиОсвітаНедбалість батьків та адміністрації школи веде до знущань одними учнями над іншими

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Вадим, який стверджує, що через неналежну поведінку учня Запорізької єврейської гімназії “ОРТ-Алеф” постраждав його син, який зараз знаходиться на лікуванні.

“Вимушений звернутися до Вас з даним проханням через протиправну та бездіяльну поведінку директора та адміністрації школи, Запорозької єврейської гімназії «ОРТ-Алеф», а саме Шальміной Д.М., яка намагається приховати факти пов’язані з однім з учнів 6-а класу Швацького Кирила. Поведінка даного учня не відповідає загальноприйнятим нормам поведінки у суспільстві. Так, на неодноразові усні звернення учнів та батьків 6-А класу до адміністрації школи, останнім не прийнято жодних мір виховного характеру у відношенні до Швацького Кирила, та його батьків, що привело до травми одного із однокласників. Вказаний учень неодноразово порушував дисципліну, що неодноразово призводило до фізичних та психологічних травм однокласників.
Так, 19.04.2016 року, під час шкільної перерви у присутності класного керівника Швацький Кирил штовхнув проти волі свого однокласника Савченка Ігоря Вадимовича, який висів на турніку. Даний поштовх спричинив падіння Савченка Ігоря та важку травму, а саме  перелом 4 хребця. На разі Савченко Ігор перебуває на лікуванні, до повної реабілітації протягом двох років.
Прошу Вас розібратись у данній сітуаціі.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!