Всі скаргиГоловнеТовари та послугиНебезпечний Instagram. Як довірливих дівчат розводять в соціальній мережі на гроші

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Юлія, яка скаржиться на конкретну людина та конкретну інтернет-сторінку, де їй втюхали гарний товар, а прийшла якась ганчірка, а не сукня.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Шамелева К.Ю. Отримувач моїх коштів та власниця інтернет магазину в Instagram @buyme_brand. Звертаюся по допомогу, так як ці ситуації з недобросовісними інтернет-магазинами є частими випадками. Отже, замовила я сукню в інтернет-магазині @buyme_brand, чекала довше часу, ніж вони написали, це я все розумію, тому що посилка йшла з Китаю. Сьогодні забрала з пошти, відкрила, і побачила, що прийшла сукня не з такого матеріалу, який вони мені описали.

Тобто, вони мені написали, що сукня з шифону, а насправді це зовсім інший матеріал, який не відповідає сумі якій я заплатила ( прикріплюю фото переписки, фото матеріалу сукні яка прийшла і фото на їхньому сайті )

Власниця відмовилась від заміни сукні, на ту яку ми домовлялись або на повернення моїх коштів (1 372 грн) прикріпляю фото чека”.

Відмінна якість – не то слово… Контакт для журналістів, як завжди надаємо!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!