ІншеВсі скаргиГоловнеНебезпечне сусідство: селище на Київщині страждає від підприємства з утилізації відходів

Жителі селища Калита, що на Київщині, скаржаться на підприємство з утилізації відходів. Воно розташоване неподалік житлових будинків. Кажуть: населений пункт постійно заповнює дим та сморід. Люди вже зверталися з цією проблемою до чиновників, однак нічого не змінилося.

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Добрий день, шановна редакція! За допомогою до вас звертається громада смт. Калита, Семиполківського округу, Київської області. Мешканці нашого селища потерпають від екологічно небезпечного сусідства – підприємства з утилізації відходів, що розташовано неподалік житлових будинків.

Ця утилізація відбувається не за санітарними нормами, а через спалювання відходів у печах. Дим та сморід поширюються на більшу частину селища так сильно, що люди вже не можуть це терпіти. Ця будівля знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, вулиця Київське шосе 2, ТОВ «Втормаг», код
39458830.

Наша громада і депутати неодноразово зверталися зі скаргами на таке небезпечне сусідство. Нам відповідали, що такий спосіб «утилізації» не є правильним, декілька разів навіть приїжджали з перевірками. Але ця організація знаходиться на території, що орендована у приватного власника. Тому представники
жодного контролюючого органу не можуть потрапити туди з перевіркою. І підприємство продовжує забруднювати наше повітря, діючи варварськими методами спалювання сміття.

Одного разу на телебаченні було висвітлено цю подію, телеканалом Інтер, але це не дало бажаних результатів. Тому ми вирішили провести мирну акцію протесту 30.01.2019 р. з перекриттям руху транспорту по дорозі Київ – Чернігів, в селі Семиполки Броварського району, Київської області (поблизу потужностей «ВТОРМАГ» – вул. Київське шосе 2.

Просимо вашої допомоги у висвітлюванні цієї проблеми, бо так ми можемо привернути увагу тих осіб, які повинні вирішувати такі питання. Маємо надію і віримо в силу ЗМІ.

Все листування, запити та відповіді з цього питання є у депутата виконавчого комітету Калитянської селищної ради Телендій Тетяни Миколаївни”, – написала пані Леся до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!