ІншеВсі скаргиГоловнеДержавні органи«Не зрушили ні на крок»: у Запорізькій області не хочуть розслідувати справу про невиплату пенсії

У Запорізькій області з 2015 року не розслідують справу про умисні злочини посадових осіб Пенсійного фонду. Йдеться про невиплату пенсії. Про це нам розповів наш читач – пан Володимир.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

«У провадженні СВ Хортицького відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП у Запорізькій області ще з 16 квітня 2015 року знаходиться кримінальне провадження № 12015080070001275 за моєю заявою про вчинення умисних злочинів посадовими особами Правобережного об’єднаного Управління Пенсійного фонду України районі м. Запоріжжя.

У відповідності до приписів п.2 ч.1 ст. 219 КПК України строк досудового розслідування з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня повідомлення особі про підозру становить: дванадцять місяців – у кримінальному провадженні щодо злочину невеликої або середньої тяжкості; тобто наразі строк досудового розслідування перевищує встановлений законом більше ніж у три рази, що є грубим порушенням чинного законодавства.

Крім того, за останні півтора року слідчий СВ Хортицького відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області Костюк Ю.Є. не провів жодної слідчої дії у вказаному кримінальному провадженні. Більше того: в грудні 2017 року я звернувся до Хортицького відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області з заявою про злочин за ч. 1 ст. 366 КПК України, і в січні 2018 року слідчий СВ Хортицького відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області Костюк Ю.Є. надав мені Повідомлення про початок досудового розслідування за № К-425/47/04-2018 від 11 січня, а сама заява про злочин, згідно листа Запорізької місцевої прокуратури № 3 за № 231-16 від 09.07.2018 р. слідчим відділом Хортицького відділення поліції, моя заява була внесена до ЄРДР лише на виконання доручення місцевої прокуратури на підставі моєї повторної заяви про злочин, але в будь-якому випадку за станом на сьогоднішній день ні я, ні особи, вказані в заяві, не допитані, знову жодних слідчих дій не проведено.

Знову ж таки, відповідності до приписів ч.2 ст.113 КПКУ, будь-яка процесуальна дія або сукупність дій під час кримінального провадження мають бути виконані без невиправданої затримки і в будь-якому разі не пізніше граничного строку, визначеного відповідним положенням цього Кодексу, а ці строки істотно порушені, в зв’язку з чим у червні 2018 року Прокуратура Запорізької області листом за № 04/2/2-5708-14 від 05.06.2018 р. повідомила, що в зв’язку з неналежним здійсненням досудового розслідування за доручення прокуратури області доручено Запорізькій міській прокуратурі № 3 доручено ініціювати перед керівництвом СВ Хортицького відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП у Запорізькій області питання про відсторонення слідчого від проведення подальшого досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні.

Крім того, в листі Головного слідчого управління НПУ за № 24/К-6257 від 20.12.2017 року вказано: «Стан досудового розслідування в кримінальному провадженні № 12015080070001275 заслухано керівництвом ГУНП в Запорізькій області 02.12.2017 на нараді, хід досудового розслідування у ньому взято на контроль»; в листі Головного слідчого управління НПУ за № 24/К-693 від 06.03.2017 р. також вказано наступне: «Головне слідче управління зобов’язало керівництво слідчого управління ГУНП в Запорізькій області тримати на постійному контролі хід досудового розслідування в зазначеному кримінальному провадженні», тож справа, яка двічі бралась на контроль Головним слідчим управлінням ГУНП в Запорізькій області за півтора року не зрушила ні на крок.

Більше того: за рішенням Хортицького районного суду м.Запоріжжя від 31.07.2017 р. Правобережне об’єднане Управління Пенсійного фонду України районі м. Запоріжжя сплатило мені додаткову пенсію за понаднормативноий строк роботи як ліквідатору наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, та інваліду ЧАЕС ІІ групи, тим самим встановивши та довівши, що невиплата пенсії дійсно мала місце, а отже керівництво Правобережного об’єднаного Управління Пенсійного фонду України районі м. Запоріжжя дійсно здійснило злочини, передбачені ч.1 ст.175, п.2 ч.1 ст.284 та ч.1 ст. 366 КК України, але слідчий СВ Хортицького відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області Костюк Ю.Є. при мовчанні Запорізької місцевої прокуратури № 3, яка «наглядає» за слідством, четвертий рік робить вигляд, що «працює» над справою, хоча насправді робить все можливе для «злиття справи». Враховуючи вищевказане, прошу Вашої допомоги», – написав пан Володимир до «Електронної книги скарг України».

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!