Всі скаргиГоловнеЖКГНе маєш даху – йди геть. Розбірки по-Житомирськи

До “Електронної книги скарг України” написала Оксана, яка скаржиться, що її викидають на вулицю.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я сирота і 20 років пропрацювала на цегельному заводі! Так названий, новий власник Гуменюк висиляє мене із цієї будівлі просто в нікуда !!! Біля будинку їздить важка техніка , риються фундаменти під самими вікнами для того , щоб будівля швидше розвалилася. Я звернулася до Попільнянського районного суду за допомогою. Суд виніс рішення № 288/955/17 від 04.04.2018 р. Провадження № 2/288/207/18 на мою користь залишити будівлю у мою власність і повернути мені 9 сот. землі. Пан Гуменюк цього рішення виконувати не хоче. Я зверталася за допомогою до всіх районних чиновників, але вони нехтують усі моїм зверненням, бо пан Гуменюк проплатив їм, а я бідна і несчасна жінка, не маю грошей і мені відмовляють у допомозі. Висилитись мені нема куди , батьківська хата уже давно розвалена.

Я вже пенсійного віку, проживаю за цією адресою 42 роки. Отримую невелику пенсію у розмірі 1450грн., а син отримує заробітну плату 4000грн., живемо бідно. Відкласти гроші на купівлю нового житла не маємо змоги . Оплочуємо всі рахунки за електроенергію, купляємо дрова та газ.Просимо Гуменюка купити нам інше житло , то він відповідає , що швидше закатає нас у асфальт разом з будівлею . У вищі суди звертатись у мене немає змоги та коштів. З його слів всі суди для нього — то фількина грамота, бо він має великі кошти і купить усіх! Я вимушена звертатися до всіх ЗМІ і керівників вищого рангу за допомогою щодо вирішення питання житла. Чи в нашій країні все вирішують гроші? А як же ті люди — пенсіонери, які не мають грошей і цілий вік пропрацювали на державу Україна ?”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!