Всі скаргиНавіть попри явні ознаки, лікарі не хочуть визначати не придатним до служіння в ЗСУ

До «ЕКСУ» звернулася наша читчка з Хмельницьої області, яка переконує, що лікарі відмовляються чесно зізнатися в тому, що син не придатний до армії.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Звертається до вас жителька міста Полонне Хмельницької області Попіль Оксана.

Прошу вас допомогти мені в журналістському розслідувані.n

Мій син Попіль Руслан був призваний на строкову військову службу Шепетівським об’єднаним військоматом Хмельницької області, Потрапив служити в місто Херсон.

В Херсоні в перший день служби виявили, що він хворий, в нього гайморит.

Привезли в учбову частину місто Васильків, там виявили бронхіт, високу температуру, в медчастині вкололи антибіотик від якого пішла алергія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Кращий літній фітнес – велосипед

Відразу відвезли до госпіталю міста Київ, після невдалого тижневого лікування відправили в місто Ірпінь. Дані хвороби загострювались почався гастрит шлунка, сильний біль у грудях, спині, лікарі не надавали належного лікування моєму синові.

Лікарі не могли лікувати мого сина через те, що у нього алергія на ліки, а хвороби загострювалися, що він уже перестав їсти. Його виписали з госпіталю з діагнозом, що він здоровий 04.06.2015року – його відправили у місто Васильків у воєнську частину, де його змусили відразу прийняти присягу навіть не встиг повідомити батьків.

На наступний день його повезли у місто Миколаїв у його військову частину.

Переїзд з міста Васильків до Миколаєва виявився йому дуже тяжким в зв’язку із його станом здоров’я, в дорозі він був під наглядом лікаря.

Відразу його відвезли до госпіталю міста Миколаїв. У госпіталі почали лікувати гастрит шлунка виникла знов алергія лікування припинили хвороба загострилась. Син перестав їсти з’явилася нудота і рвоти за два тижні він втратив вагу 9 кг.

У мого сина з’явилися інші хвороби від того, що він не міг вживати їжу жовч не поступала у кишечник і в нього утворився на жовчному поліп, який може перейти на інші органи, якщо не проходити обстеження кожних пів року у лікарів, може виникнути злоякісне захворювання.

У мого сина виявили сколіоз, гайморит у носі припинили його обстежувати і лікувати.

Син знаходиться у госпіталі із сильними болями у спині, що з’явилася гуля на позвонку, дає ускладнення на ноги і йому важко ходити.

Лікар, яка лікувала йому гастрит шлунка відмовилась його лікувати через алергію і сказала, що його лікуючий лікар дерматолог, який його не лікує зовсім.

У військовій частині сказали, що мій син не придатний для проходження військової служби, а госпіталь не хоче його комісувати.

В госпіталі мій син не отримує належного лікування стан здоров’я мого сина різко погіршується лікарі не хочуть визначити, що мій син не придатний для служби прошу нам допомогти.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!