ІншеВсі скаргиНавіть лікар не приходить: у багатоповерхівці практично ніколи не працює ліфт

У 18-поверховому будинку постійно ламається ліфт. Жінка передостаннього поверху скаржиться: діти змушені по кілька разів за день підійматися і спускатися сходами. Для них це ціле випробування. Крім того, за словами жінки, коли ліфт і працює, то там постійно застрягають люди. А це, підкреслює пані Олена, небезпечно для їхнього життя і здоров`я.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Ми з родиною живемо у 2 під”їзді 18-поверхового будинку, на 17 поверсі. Тут є два ліфти, і вони постійно не працюють. А конкретніше: 17.12.2018 вантажний ліфт припинив свою роботу. У диспетчерській службі повідомили, що його вимкнено. Інформації, коли буде зроблено ремонт, заміна деталей, не надали.

Пасажирський ліфт постійно ламається. Коли його ремонтують, він працює від кількох хвилин (може проїхати 1 раз з людьми) до кількох годин, а потім ламається.

Поки працює, дуже гуде і торохтить, люди постійно застрягають. Це становить небезпеку для життя і здоров’я усіх жителів будинку. А особливо мене турбує, що від цього мусять страждати мої діти. Я багатодітна мати, маю 3-х дітей віком 11, 9 і 3 роки. Старші мусять ходити щодня вниз і нагору з важкими рюкзаками, які
за вагою перевищують норми ваги для школярів у 2-3 рази. Коли вони приходять удень після школи, то просто плачуть від цього постійного фізичного навантаження. Їм важко ходити на позашкільні заняття, неможливо просто вийти погуляти на вулиці.

Молодший хлопчик змушений спускатися вранці, і підніматися увечері, хоч йому лише 3 рочки, і таке відбувається щодня! До нас відмовляються приходити сантехніки, електрики і лікарі.

На минулому тижні діти хворіли, і їм необхідний був аналіз крові. Медсестра так і не піднялася до нас.
Діти лишилися без медичної допомоги. Зараз їм краще, але це просто щасливий збіг. Якби їм стало гірше, і все одно ні лікар, не медсестра не прийшли б нас, кого б я мала звинувачувати?

Два дні тому я нас змінилася обслуговуюча компанія з ліфтів (був прем’єр-ліфт, а став Укрліфтсервіс). До
Укрліфтсервісу неможливо додзвонитися – вони збивають дзвінки.

Хочу дізнатися, хто несе відповідальнсть за цю ситуацію з ліфтами, і яким чином можна добитися, щоб обидва ліфти у нашому під”їзді працювали без перебоїв, щоб у моїх дітей нарешті настало нормальне (підкреслюю – нормальне, без ніяких особливих вимог і примх!) життя???” – написала пані Олена до “Електронної книги скарг України”.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!