ІншеВсі скаргиТовари та послугиНаніс психологічну травму дитині: жінка скаржиться на охоронця «Сільпо»

Жінка скаржиться на те, що охоронець супермаркету «Сільпо» у Вінниці неправомірно перевіряв рюкзак її доньки. Наша читачка стверджує: дитині нанесли психологічну травму.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

«Добрий вечір. При виході охоронець супермаркету СІЛЬПО (м. Вінниця), неправомірно попросив мою неповнолітню доньку показати відкрити і показати речі з рюкзака. Хочу наголосити, що доньці 12 років!

Я стояла в черзі, а її відправила, через касу, на вихід. Коли я це побачила, то донька вже показала речі. На моє запитання, на якій підставі він робив огляд речей, відповів,що бачив, як донька брала в руки шоколадку. Так, вона дійсно брала шоколадку, а порадившись зі мною, її поклала.

Знаю, що всі права були порушені. Крім того , моїй дитині нанесено психологічну травму: їй було соромно, що всі бачуть, що в неї перевіряють рюкзак. Підліток, перехідний вік, сором’язлива, чесна дівчинка!» – написала пані Алла до «Електронної книги скарг України».

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!