Всі скаргиГоловнеОсвітаНаказали їсти. Як у Львові змушують сироту їсти в навчальному закладі

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Василь, яки запевняє, що його змушують їсти там, де він не хоче  бо санітарні стан їдальні навчального закладу треба змінювати.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

Я учень 310 групи http://lvputts-ntu.lviv.ua/ Пилипович Василь Степанович. Я навчаюся уже в продовж 3 років і є одна проблема, яка уже не в перше була піднята. Я дитина-сирота, а також і мій брат Пилипович Володимир. Ми живемо у себе в дома і харчуємось також безпосередньо у себе в дома!

Мене змушують харчуватися в Училищі в їдальні, де Я не хочу харчуватися оскільки проживаю в дома та харчуюся сам. Я хочу відмовитися від так званого харчування в навчальному закладі, але мені відмовляють в цьому. Всупереч в те, що ти повинен харчуватися бо є закон! Справа в тому, що в даному навчальному закладі ніхто не харчується тому, що там просто реально не має ніяких санітарних норм для нормального споживання їжі. Харчуються тільки діти-сироти та з числа їх, або мало забезпеченні. ( 2-4 чол.), абсолютно ніхто не харчується навіть того самого чаю не хочуть пити за 2 грн.

Я уже минулого року писав на сайт “ЕКСУ“, про те харчування і тд… Четвер 18, січня 2018 року. Повар який не знати чи працює офіційно далі без (головного обору) ходить по їдальні малого того щей варить їсти… Додаю посилання де детальніше було описано прохання та скаргу 2018 року. (Ми розповідали про це в нашій програмі #Задзеркалля. На 5 хвилині)

Прошу Вас будь ласка, посприяйте нормальному збалансованому харчуванні, майже під 40 грн, знміється з нас кошти кожен день на (обід). Але той обід повторюється кожен день, інколи хліб чи булочка свіжа, а на другий день пані “повар” їх просто підігрває в (мікрохвильовій пічці).

Якщо Ви завітаєте до нас то не тільки проблема є в харчуванні, ай по усьому навчальному закладі. Стіни спляться усе тиче, а сама : в спортзалі, як підніматися по сходовій клітці до їдальні ну і в самій їдальні, прямо на їжу… Я уже не наголошую на ту посуду брудну жирну, та як йдеш мити руки то миєш просто з (розбавленою водою-плином).
Після даного обіду завжди пече (жога), і не тільки у мене ай в інших дітей навіть у викладача, який до того харчувався…

Я Вас дуже прошу допомогти будь ласка в даній ситуації, адже це наші кошти які виділяє держава і хочеться нормально їсти.

З повагою Василь, і якщо можна то без попередження до них завітати, оскільки будуть одразу готуватися і тд.. Самі знаєте, як воно є), дякую велике. Надіюся на справедливість!”, – написа він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!