Всі скаргиГоловнеМедицинаНаціональна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ заморила дитину до смерті?

До “Електронної книги скарг України” написала мати дитини, що померла в руках санітарів відомої столичної лікарні. Вона переконана, що все через невірні діагнози від лікарів. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Моя скарга щодо роботи працівників відділу реанімації та інтенсивної терапії лікарні ОХМАТДИТ.

11 квітня 2018 року я привезла свою доньку, якій на той момент був один рік з жалобною на рвоту. З народження, нас поклали спочатку у відділ ургентної хірургії, два дні у дитини брали аналізи та проводили процедури, щоб дослідити причину її рвоти (зонд, дивилися під рентгеном), але дитині ставало все гірше, я ходила зі сльозами на очах просила допомоги, тому що бачила, що дитині стає гірше.

Але мені відповідали, що все роблять, аби покращити її стан.

15 квітня 2018 року о 5 годині ранку я почула, що моя дитина важко дихає, вімкнувши світло побачила, що вона лежить з відкритими очима, дивлячись в одне місце, важко дихає і судорожить, взявши її на руки, понесла у відділення реанімації. Дитину ввели в медокоментозний сон, підключили до ИВЛ, набравши всі аналізи через 4 дні нам поставили діагноз Lchad, метаболічне захворювання, при якому її організм не розщепляє жири. Відразу нам сказали, що це дуже рідке захворювання і дуже важко зараз її вивести з цього стану, потрібно спеціальне харчування, яке ми замовили відразу з Німеччини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ВЛАШТУВАЛИ НЕЗАКОННУ ОПТИМІЗАЦІЮ ШКОЛИ. БАТЬКИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО МІНІСТРА, БО ДІТЯМ БУДЕ НІДЕ ВЧИТИСЯ

Як ми отримали це харчування, її не годували через шлунок, оскільки не усвоювалась ні вода, ні харчування, сиділи та чекали поки він заробить. Головна скарга в тому, яке відношення було до дитини, медсестри позволяли собі три рази в день всі разом йти харчуватися, залишаючи дітей на годин – півтори на санітарок. За наказом МОЗ дітей в реанімації батьки можуть відвідувати 24 години на дому, але батьків пускали лише з 11 до 8 години, завжди дитина зранку була в брудному памперсі, зривали пластирі так, що все обличчя було в рамках, ніхто її не крутив, лише через тиждень поклали на бік. Я побачила дуже страшні пролежні, потім вже кожен день я сама це робила, але страшно уявити, що було вночі, коли нас не пускали до дітей!

Чергові лікарі реанімації на питання, який стан у дитини, відповідали – все погано, і не потрібно нас питати. 24.05 я побачила, що моя дитина за день дуже мало пісяє, та дуже набрякла. Я покликала лікаря та попросила зробити узі нирок, на що мені відмовили, я сказала, що не піду поки не зроблять моїй дитині узі.

Проте не дочекавшись близько 22:40, мене вигнала медична сестра, вже зранку об 11 годині, мене не пустили до дитини, сказали їй роблять узі, потім вийшла завідуюча, та сказала мені, що моя дитина померла.

Я розумію, що свою дитину я не поверну вже, але я дуже хочу, щоб персонал цього відділення навчився як повинно працювати з дітьми, та поніс відповідальність за свої дії!”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!