Всі скаргиНа звільнених територіях від бойовиків не платять зарплату

Найпопулярніші записи

Читачі з Донецька скаржаться на невипалту зарплати в державних установах. 

До “Електронної книги скарг Ураїни” написала заступник Донецької лабораторії із вимогою заплатити колективу інституту гроші. Оскільки їхні звернення ніхто не хоче чути, вони його адресували одразу до прокурора.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ-СКАРГА:

Прокурору Голосіївського району м.Київ,вул. Горького, Пащенко Ельвіри Миколаівни адреса: м.Курахове, м-н Южний, будинок 15, кв.64, Марїнський р-н, Донецька обл., 85612

СКАРГА

Я працю в Донецькому обласному державному центрі експертизи сортів рослин- філії Українського інституту експертизи сортів рослин заступником завідуючого Донецької лабораторії з липня місяця по теперешній час у підприємства перед працівниками заборгованість по заробітній платі 4 місяці , місце реєстрації підприємства в м.Донецьку, але наша Донецька лабораторіязнаходи! ться в м.Курахове. Ми знаходимся в зоні антитерористичної операції, але бойових дій та обстрілів не було. Ми колективом зверталися до директора Українського інституту експертизи сортів рослин Білявської Л.Г. Принципово вона проігнорувала наше колективне звернення чим порушила наше право на отримання інформації.

Прошу:

Провести перевірку нашої організації Українського інституту експертизи сортів рослин. Притягнути до відповідальності винних осіб і в письмовій формі відповісти о рішенні принятих заходах по такій адресі: м.Курахове, м-н Южний будинок 15, кв.64, Марїнський ! р-н,Донецької обл.,85612

Е.М.Пащенко

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК