Всі скаргиГоловнеФінансиНа Житомирщині чоловік віддав машину в ремонт, а ті її конфіскували

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олександр, який скаржиться на підприємця, що не хоче віддавати його авто та на поліцію, яка покриває цього підприємця. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

Прошу допомоги у вирішенні проблеми з повернення моїх грошей та автомобіля мого батька, якими заволоділи шахрайським способом.

У травні 2014 року віддав машину Volkswagen Golf 1 д/н 34053ВВ на ремонт приватному підприємцю Добровольському В.Л. та перерахував кошти (аванс) 500 дол. США і вже більше чотирьох років не можу забрати ні машину, ні гроші!

Станція технічного обслуговування приватного підприємця Добровольського В.Л. знаходиться за адресою: Житомирська область, Черняхівський район, с. Бежів, вул. Гагаріна 33.

Приватний підприємець Добровольський В.Л. жодних ремонтних робіт на автомобілі фактично не провів, одноосібно від свого імені підписав акти виконаних робіт, вимагає гроші за зберігання автомобіля в сумі 17 955 грн (по 35 грн за добу).

Погрожує, що якщо не отримає від мене зазначену суму, то не віддасть або взагалі знищить автомобіль.
18 серпня 2015 року незалежним експертом Медведєвим С.О. складено звіт про проведення оцінки даного автомобіля. У звіті вказано, що «…об’єкт оцінки знаходиться в незадовільному стані, не на ходу, потребує значного ремонту, в наявності наскрізні корозійні тріщини та отвори, спровоковані іржею, всі кузовні деталі уражені наскрізною корозією…». Тобто даний документ ще раз підтверджує, що жодних робіт по ремонту автомобіля проведено не було.

Три роки я з батьком «оббивали пороги» поліцейських та прокурорських кабінетів на районному та обласному рівні, щоб хоч якось зрушити справу з місця.

Після неодноразових повідомлень до Черняхівського відділення поліції щодо протиправних дій ФОП Добровольського В.Л. та скарг на працівників поліції до ГУНП в Житомирській області лише 19 квітня 2017 року було порушено кримінальне провадження за фактом шахрайства.

Проте 17 травня 2017 року слідчим Черняхівського відділення поліції винесено постанову про закриття кримінального провадження. Слідчий навіть не провів допит потерпілих та свідків, а швидко закрив справу.
Після моїх скарг на дії слідчого Коростишівська місцева прокуратура скасувала постанову слідчого про закриття кримінального провадження. Але слідчі Черняхівського відділення поліції жодних заходів досудового розслідування не проводять, а справу знову хочуть закрити.

Керівництво Черняхівського відділення поліції всіляким чином «покривають» цього підприємця.

Дійшло до того, що сам Добровольський В.Л. відкрито заявив: «У тебе нічого не вийде. У мене все схвачено. До мене їдуть усі, починаючи від людей з міліції і закінчуючи всіма силовими структурами».
Спілкуючись з жителями Черняхівського району мені стало відомо, що Добровольський В.Л. неодноразово ремонтував автомобілі начальнику Черняхівського відділення поліції та деяким його заступникам.
«Кришування» місцевою поліцією та прокуратурою підприємця Добровольського В.Л. не залишає шансів на проведення незалежного, об’єктивного та неупередженого досудового розслідування та справедливого правосуддя.

Підприємець Добровольський В.Л. шляхом шантажу та погроз вимагає виплату грошових коштів за зберігання автомобіля в сумі 513 діб х 35 грн. = 17955 грн. Таких цін нема навіть в обласному центрі. І це враховуючи те, що СТО, де знаходиться автомобіль, розташоване в селі і навіть не має сторожа, відеоспостереження та воріт.
ФОП Добровольський В.Л. шляхом зловживання моєю довірою заволодів моїми коштами в сумі 500 дол. США для начебто закупівлі запасних частин. Проте жодних запчастин для ремонту кузова автомобіля він не закупив. А гроші витратив на власні потреби. Добровольський В.Л. частково порізав автомобіль та демонтував деякі вузли та агрегати.

Автомобіль, перебуваючи на відкритій стоянці, за весь період незаконного володіння ним ФОП Добровольським В.Л., прийшов у повністю непрацездатний стан, зазнав значних фізичних пошкоджень, навіть не підлягає буксируванню.

На мої клопотання та скарги керівництво місцевої та обласної поліції лише робить відписки та зазначає, що слідство взято на контроль та буде активізовано. Слідчий постійно порушує мої права як потерпілого, своєчасно не розглядає клопотання, не приймає рішення, постійно уникає зустрічі зі мною.
Власником автомобіля є мій батько Музика Віталій Васильович, пенсіонер, інвалід ІІ групи, який після перенесених захворювань майже не може пересуватися самостійно, особливо на значні відстані. Фізичні навантаження, що виникають під час ходьби, приносять йому великих страждань, що негативно впливає на стан здоров’я. Тому належний йому на правах особистої власності автомобіль Volkswagen Golf 1 є життєво необхідним засобом його існування.

ЗВЕРТАЮСЯ З ВЕЛИКИМ ПРОХАННЯМ ДОПОМОГТИ МЕНІ У ВИРІШЕННІ ДАНОЇ СПРАВИ. Знайомих юристів та адвокатів не маю та і коштів на них теж.

Всі документи (квитанція про перерахунок коштів, акти виконаних робіт, звіт експерта про оцінку автомобіля) маю при собі.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!