Всі скаргиДержавні органиНа Запорізькій філії ДП «ЦСЕНСМ» розкрадають держбюджет

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна, вона переконує, що новопризначений директор Запорізької філії ДП «ЦСЕНСМ» змушував її написати заяву про звільнення, а на роботу приймає «своїх» людей для розкрадання бюджету.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

Міністру аграрної політики та продовольства України (МАП та ПУ)

Звернення

Олексію Михайловичу,

Хочу повідомити Вам, що на державному підприємстві «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» (далі ДП «ЦСЕНСМ»), підпорядкованому міністерству аграрної політики, коїться беззаконня. Керівництво підробляє документи, перевищує свої повноваження, порушує Закон.

Я працювала заступником директора Запорізької філії ДП «ЦСЕНСМ» з 2013 по 25.11.2014 р.. Директором Запорізької філії ДП «ЦСЕНСМ» був Гамзюк С. П. по вересень 2014 р., Чорний В. І. по 01.12.14 р.. Генеральним директором ДП «ЦСЕНСМ» Корнієнко до грудня 2014 р., а з грудня 2014 р. по теперішній час Войченко В. І.

У вересні 2014 р. керівництвом ДП було прийнято рішення позбавитися від «невгодних» підлеглих, працюючих на Запорізькій філії. Спочатку взялися за директора Гамзюка С.П.. Для цього було прикладено безліч зусиль (відсторонення, перевірки – нічого не виявили), для звільнення  скористалися рішенням суду на поновлення на роботі раніше звільненого директора.

Потім узялися за мене. Моя незгода звільнятися за власним бажанням дала старт заходам позбавлення мене посади примусово: відсторонення від виконання обов’язків, скасування доплат та зменшення заробітної плати «заднім» числом, влаштування робочого місця в кабінеті без опалення, позбавлення доступу до документації. 1 жовтня я була попереджена про скорочення моєї посади. Не витримавши приниження, я 26 листопада 2014 р. написала заяву про звільнення за власним бажанням.

Замість розгляду та задоволення моєї заяви Войченком, в. о. директора Запорізької філії, Чорний В.І. сфальсифікував акти щодо моєї вигаданої відсутності на робочому місці. Вже перебуваючи звільненим з посади виконуючого обов’язки 2 грудня 2014 р. Чирний звільнив мене 5 грудня 2014 р. за вигадані ним прогули. До того ж з 1 грудня на філію було призначено нового директора, а відтак накази мав видавати тільки він. Крім того, мене могли звільнити за скороченням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Полковник міліції лається в соцмережі у робочий час»

Виклавши всю цю інформацію, я звернулася до генерального директора ДП «ЦСЕНСМ» (Войченко В.І.) з проханням скористатися правом, регламентованим п. 7.6 «Положення» про Запорізьку філію, і скасувати наказ про моє звільнення як такий, що виданий з порушеннями, підписаний не уповноваженою особою та суперечить законодавству (Наказ підписаний в. о. директора Запорізькій Філії – Чорним В. І., який на той час вже був призначений директором Миколаївської Філії і приступив до виконання своїх обов’язків).

Але відповіді від Войченка я так і не отримала і була вимушена звернутися до суду. В ході слухань з грудня 2014 р. по жовтень 2015 р. було виявлено низку підроблених документів, про що я повідомила міліцію, і було порушено кримінальне провадження, зареєстроване в єдиному реєстрі досудових розслідувань №12015080230000158 від 29.01.2015 р. за статтею 366 ч. 1 КК України. У матеріалах Судової справи містяться накази, що стосуються Запорізької Філії ДП «ЦСЕНСМ», підписані Козленком А.С., який завжди був заступником Генерального директора, а накази підписує як в. о. генерального директора, а саме:

  • № 313-к 28.11.14 – Прийом Постола А. А на посаду директора ЗФ ДП «ЦСЕНСМ» 01.12.14
  • № 314-к 28.11.14 – Переведення Чорного В. І. з посади завідувача станції насінницької Веселівської СДС на посаду директора Миколаївської філії ДП «ЦСЕНСМ» 02.12.14
  • № 314/1-к 01.12.14 – Покласти на Чорного В. І. виконання обовязків директора Запорізької філії з 01.12.14 по 05.12.14
  • № 315/1/1-к 08.12.14 – Внесення змін до наказу № 314-к від 28.11.2014 р. «Перевести Чорного В. І. з позади завідувача Веселівської СДС з 08.12.2014 р. 08.12.14

Якщо проаналізувати дати та зміст наказів, виникає питання: навіщо при призначеному директорі з 01.12.14 р. Постол А.А. призначати в. о. директора Чорного В.І. з 01.12.14 р. по 05.12.14 р., саме по дату підписання наказу про моє звільнення? А потім, 08.12.14 р., вносити зміни до наказу № 314-к від 28.11.14 р.???

30 березня 2015 року я звернулася з запитом до МАП та ПУ щодо повноважень в. о. директора Запорізької філії Чорного В.І. та в. о. генерального директора ДП Козленка А.С., а також щодо законності підписаних ними перелічених наказів.

10 квітня 2015 р. отримала лист, датований 09.04.2015 р., за підписом Заступника Міністра – керівника апарату О.В. Сень (звільнений з посади 08.04.15 р.), в якому він відповів, що: «Відповідно до інформації ДП «ЦСЕНСМ» накази прийняті без порушень» та «наказом ДП «ЦСЕНСМ» від 19.11.14 р. № 306/1 виконання обов’язків генерального директора з 24.11.14 по 01.12.14 р. покладено на Козленка А.С.». Але ж це суперечить п. 10.3 Статута Підприємства, в якому сказано, що генерального директора призначає Уповноважений орган – Міністерство АП та ПУ.
А головне: відповідно до Розпоряджень КМУ від 8 квітня 2015 р. № 323-р Сеня О.В. звільнено з посади заступника Міністра аграрної політики та продовольства України – керівника апарату за власним бажанням.

Чи мав Сень О.В. право підпису як заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – керівника апарату 09.04.15 року, будучи звільненим 08.04.15?

Ці порушення лише по факту мого незаконного звільнення (як це вже визнано рішенням суду, який скасував наказ про моє звільнення та поновив мене на роботі), а їх безліч по всій країні. І все це результат діяльності теперішнього генерального директора Войченко В.І..

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Оборонцям Авдєївки не дають статус учасників АТО»

Чого домагається генеральний директор ДП «ЦСЕНСМ»?
Колись успішне підприємство на сьогоднішній день перебуває в жалюгідному становищі на межі банкрутства. Спеціалісти та фахівці незаконно звільняються. На їхні місця призначаються «свої» люди для розграбовування підприємства. Підприємство захлинається в судових позовах (близько 570). Судові рішення Войченком не виконуються, борги накопичуються. На жаль, це призводить до розтрачування державного майна та коштів.

Мені здається, Ваші підлеглі подають Вам необ’єктивну інформацію щодо реального становища в Державних підприємствах. Дуже прошу Вас звернути увагу на те, що говорять люди. Дозволити працювати кваліфікованим працівникам. Викорінити панібратство та керуватися здоровим глуздом при призначенні керівників на відповідальні посади.

Стиль роботи теперішнього керівника ДП «ЦСЕНСМ» – підробка документів, підтасовка фактів, грабування державного підприємства для збагачення своїх «покровителів», які поставили його на цю посаду, ігноруючи та попираючи Закон № 777 «Про проведення конкурсного». Від початку роботи до офіційного призначення Войченка на посаду, що відбулося в липні 2015 р., пройшло вісім місяців. Кудінову В.О., директору департаменту з управління державною власністю МАП та ПУ, довелося декілька разів проводити цей конкурс та, порушуючи Закон, «протягувати» свою людину.

Прошу Вас об’єктивно перевірити перелічені факти, вжити заходів, не допустити, щоб такі керівники кидали тінь на Вашу репутацію, і дати мені письмову відповідь щодо вживання заходів.

З повагою та надією на своєчасне виправлення вказаних порушень і недопущення надалі подібних ситуацій, а також позитивне вирішення зазначених питань.

12.10.15 р.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК