Всі скаргиГоловнеТранспортНа Закарпатті знайдено село, яке 400 років без доріг

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Іван, який скаржиться на чиновників, що не хочуть прокладати їм дорогу, мовляв, грошей нема. Але тим часом у сусіднього села дорога, хоч яйцем покоти. Просять допомоги журналістів. Контакт вкінці. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“За 400 років існування нашого села небуло веділено жодноі копійки від держави на вулечну дорогу. Наша вул. О. Сабада .с.Стримба Рахівський р-он. Діти повинні до школи ходити по грязі з начала осені до весни. Та ми неодноразово писали звернення район. область. Київ.

Відповідь одна – це компентеція села. А село у відповідь – немає коштів. Ми за власний рахунок зробили планіровку грунту та поставели бетонні кільця для води, сума яка була потрачена десь 70 000. грн. з мешканців вулиці. На нашій вулиці є 43 будинки.

 

Ось так навіть малеча наша допомагала це робити

Але, що цікаво. Доки одні нам говорять, що грошей немає на дороги. Ми ж люди катаємося усюди і можемо побачити, наприклад, який має ідеальний вигляд дорога у сусіднього села.

То куди ж діваються гроші, чи на нас просто начхати?”, – написав він.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!