Всі скаргиГоловнеДержавні органиНа Хмельниччині будинок руйнується і скоро впаде із мешканцями, а чиновникам байдуже?

До “Електронної книги скарг України” звернулися жителі будинку, який знаходиться в аварійному стані, але до нього нікому діла немає. Усі чиновники, як добре вміють, набрали до рота води і вважають, що проблеми жителів – то їхні проблеми. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Доброго дня! Звертаються до вас мешканці будинку, вул Симона Петлюри, 22 міста, Кам’янця-Подільського, Хмельницької Області, з проханням допомогти в вирішенні житлового питання, будинку нашому більше 100 років. Він находиться в аварійному стані, в 2016 р була комісія, але влада не визнає його аварійним.

 

Все поступово руйнується. Стіни в підвалі тріскають в під’їзді руйнуться стеля, стіни, підлога, десь в 1967 р, нас розселили з будинку для того, щоб додати 2 поверхи, і нічим добрим це не скінчилося: розприділили нас по гуртожитках, це тривало більше року і згодом нас повернули в будинок. Але, нічого не зробили!

Повідомили, що фундамен будинку не витримає добудови ще 2 поверхів і на цьому почались наші біди. З часом повільно все доходило до стану, який ми покажем вам на фото в якому стані знаходиться будинок зараз, дуже багато було надісланих зайяв до Мерії і постійно була відмова, але з часом ЖЕК приходив до нас і робив вигляд, що з будинком все добре, ставили маячки на стіну з датою, що вони провірили стан будинку на фото – це буди видно.

Але це спричиноло ще більше проблем стіна геть відійшла. і з боку влади ніяких дій до сих пір немає не признають будинок аварійним, влада тіки то і говорить що квартир в них немає. і коштів на ремонт теж немає. Тому, просимо вас відгукнутись до нашої проблеми, бо ви наша ОСТАННЯ НАДІЯ, а ще скоро зима і що далі з будинком буде не можимо собі уявити, будемо чекати на вашу відповідь і подальшу співпрацю, на фото буде показаний стан будинку в 1960р. і в теперешньому жахливому стані 2018р.

Дякую, що є можливість зернутись до вас і чекаємо від вас відповіді і подальших дій, Всього найкращого

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК