Всі скаргиДержавні органиНа Херсонщині панує родина бандитів

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Аліна, вона переконує, що родина Максименко Валентини Миколаївни хабарі, привласнює собі квартири та на свій розсуд перебудовує територію при будинку.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! У нас є інформація щодо Максименко Валентини Миколаївни, що зараз балатується на пост голови Чаплинської селищної ради Херсонської області.

Вона є директором державного підприємства ТОВ «Чаплинський комунальник» за адресою вул. Піонерська, 45. На ТОВ «Чаплинський комунальник» були виділені однокімнатні квартири по вул. Франка, 3 у першому під’їзді багатоповерхового будинку для людей цієї організації, але дісталися вони її дочці Дегтярьовій Уллі (Подмазко), і з 5 однокімнатних квартир їй зробили одну квартиру. Як це розуміти? За законом вони не мали права таке робити, це корупційні дії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Фарба з Епіцентру вибухає в обличчя покупцю»

А також на подвір’ї біля цієї квартири поприбирали лавки і перенесли дитячий майданчик на іншу сторону, бо їм заважали люди і діти, які там відпочивали! Чому так порушується закон і ніхто не несе відповідальності?!

Чоловік Уллі Дегтярьової (Подмазко), Подмазко Сергій Юрійович, працює заступником начальника ДАІ, який постійно бере взятки з автомобілістів і прикриває тих людей, які їздять на машинах-двійниках! Ось відеопідтвердження. Чому ці питання не розглядаються?!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!