ІншеВсі скаргиНа Волині бізнесмена звинувачують в збоченнях неповнолітніх

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка переконує, що в її місті розїзджає чоловік, який не проти з молодими дівчатами завертіти шури-мури.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Волиньска область, м. Горохів. Сам цей чоловік з Горохова, звати Петро, але всі хто з ним катався знають як Пєтя, їздить на чорному BMW X5, номера машини 8882. Прізвище Романюк чи Ромащук щось таке. На вік старше 50 років. Має в місті свою станцію по ремонту автомобілів, мойку, приганяє з Польщі с.г. техніку і продає, а також має свої склади з зерном чи щось тіпа того.

Грошей, як то кажуть, кури не клюють. Одна знайома запропонувала мені, чи не хочу я десь поїхати відпочити і відволіктись від студентського життя. Приїхав він, забрав нас і завіз до лісу. Там ми просто випили коньяку, постояли пару годинок. Сам він не пив бо за кермом. Потім він почав мені писати смс і назвонювати і питати чи я не хочу десь з ним сама поїхати. Я не розуміла для чого і почала розпитувати все. Деякі мої знайомі згодились мені то все розказати і те що я почула мене просто жахнуло. Він катається так з дівчатами від 14 до 18 років вже більше напевне як 7-8 років. Дітей не має бо не може мати на скільки мені відомо і зганяє вот так злість на молодих дівчатах.

Така сволоч не може знати що можуть відчувати батьки дитини, яку він лишив невинності на все життя. Більшість з дівчат ще неповнолітні. Точно знаю що дуже багато хто з ним катався вчились і вчаться в Берестечківському ПТУ і Горохівському ЛНАУ але й були школьніци по 13 років. Їздить серед білого дня з 12 до 18 години.

Більшість в ліс або закинуті місця де мало народу і ніхто не зможе побачити. Спочатку хтось находить йому нову дівчину для знайомства і їдуть просто бухати в ліс. Нова жертва в більшості нічого не знає. А потім бере її номер і починає назвонювати і в один момент предлагає самій їхати покататись. Потім підпоює її і предлагає гроші за секс.

І якщо та згідна то платить і їй і тій що познайомила. Хоча були й такі що свідомо перший раз для цього їхали щоб заробити. Це тільки те що мені відомо. Запустив так звану піраміду. Є дівчата які з ним так катались більше 50 разів а є й такі, яких він лишав невинності. Серед них є і моя хороша знайома, яка біля двох років так з ним каталась і ніяк не могла втікти.

Але самі ці дівчата не розуміли на скільки вони спортили своє життя і потім будуть жаліти. Людину нічого не хвилює ніж задоволення своїх протівних фантазій. Вроді чула що батьки однієї дівчини ще раніше взнали і написати заяву то без проблем відкупився. Якщо в людини є гроші то це важко зробити в нашій державі і наказати такого виблюдка. Зараз точно знаю платить тим щоб познайомив з кимось новим 2000-3000 грн.

Перевірити то все дуже легко. Просто найти підставку дівчину яка б согласилась з ним поїхати і тою яка катається і може познайомити так би просто побухати. Їй перший раз загрожувати нічого не повинно бо він дуже акуратний. Зараз знаю навіть через кого можна познайомити. Сама не хочу світитися, так як відкупиться то без проблем точно не обійдеться. Знаю точно що возив зброю з собою а може й возить. Якщо вас зацікавить я готова будь-яким чином вам посприяти щоб цей виблядок сів. На Горохівську поліцію дуже мало надії бо його в районі багато хто знає і знає що він дуже не проста людина на рахунок цього всього та і гроші можуть все порішати в будь-який момент. Дуже надіюсь на вашу допомогу бо в мене є молодша сестра і не хочу щоб з нею сталось те саме що і з іншими. Я впевнена що він так їздив більше як зі сотнею дівчат. Але в основному він розраховує на малозабезпечених студенток, або таких, які живуть без батьків і їм треба гроші на проживання. І не знаю якщо чесно як воно досі не вилізло в люди.

Все або гроші або не погана криша над головою. Якщо маєте якісь ідеї що робити з такими покидьками і як їх можна покарати за все що він накоїв напишіть. Я готова на будь-яку допомогу.”, – написала вона і побажала залишитися анонімною.

Контакт для журналістів надамо на вимогу.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК