Всі скаргиГоловнеДержавні органиНа Вінничині ставок людей привласнили бізнесмени на 49 років. Голова села мовчить

До “Електронної книги скарг України” написали наш читач Сергій, який нарікає на голову села, який міг неправомірно віддати їхнє озеро в оренду на півстоліття. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Вас звертається громада маленького села Романівка сільська рада Михайлівка на Бершадчині ( Вінницька область).

Просимо Вас допомогти в нелегкій ситуації (в селі є ставок (6 гектарів) став був на балансі сільської ради, але не з розумілих для людей ситуації ставок потрапив в оренду на 49 років як вияснила громада!

Голова сільської ради не повідомив громаду, не було зібрання, все таємно провели (аукціон) як потім вияснили. Як можна вийти з цього положення ?

Орендатори не ідуть ні на який контакт все навпаки затягують відмовчуються, але громада в цей ставок зарибнювала свою рибу, раки.

Допоможіть благаємо вас! Але це не єдина проблема роком назад в селі сталася ще одна проблема (трагедія) в селі було поле під пасовище тав випасали велику рогату худобу, овець, кіз а такоз сінокос, ким сами не видими для громади шляхом забрали пасовище і роздали іногородним АТОшникам і орендатором який лояльно ставиться до голови С/г .

Люди виясняли як так сталося є запаси земельні є паї на землю не оформлені більше 15 років забирайте їх, що відповів голова села Вам нічого не світить я тут” Власть” просимо допоможіть прояснити ситуацію!”, – написали вони.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!