Всі скаргиГоловнеЖКГНа Сумщині в ЖЕКу сказали “все нормально”, а за тиждень завалився дах

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Валентина, яка скаржиться на місцевих чиновників та халатність домоуправління. Для журналістів є контакт.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“03.02.2019 року в місті Тростянець Сумської області по вулиці Зарічній, 49А через недбалість місцевого домоуправління відбулося руйнування даху будинку на чотири сім’ї.

За тиждень до надзвичайної ситуації, мешканцями будинку було викликано представників домоуправління. Причина виклику: періодичне тріскотіння конструкцій даху будівлі.

Прибувши на місце, представники домоуправління оглянули дах будівлі, запевнили занепокоєних мешканців, що все в порядку та і поїхали собі геть.

Міський голова Бова Юрій Анатолійович, до відання якого належить, власне, і саме домоуправління, на звернення потерпілих зазначив, що допомогти зможе лише тисячею чи двома гривень на сім’ю.

Враховуючи той факт, що відновлення даху такого будинку складає близько 150 000 грн. – така заява міського голови виглядає, м’яко кажучи, не дуже обнадійливо.

В результаті: будинок без даху, винних немає, допомоги чекати нізвідки, а на вулиці ЗИМА…

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!