Всі скаргиГоловнеТовари та послугиНа столичному радіоринку продали крадений Iphone

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Юрій, який скаржиться на продавця, що торгує телефонами, які перебувають в розшуку.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

Обережно на радіоринку в Солом’янському районі магазин Apple Paradise торгують смартфонами Apple краденими та востановленими. Перевіряйте телефони одразу не перебувають вони в розшуку. Продавець Влад 093-89-8888-5.

Я купив телефон Apple Iphone 6s на радіоринку в Солом’янському районі за адресою ул.Ушинського ,4 в магазині Apple Paradise. Продавець Влад пояснив, що телефон новий і все працює. Але коли я вставив сім карту то телефон її не відображає, та видає помилку “немає зв’язку”.

Я віддав телефон продавцю Владу, він пояснив, що все вирішить. Але пройшов вже місяць, Влад не відповідає на телефонні звонки, та не з’являється до магазина Apple Paradise”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!