ІншеВсі скаргиНа Степана Барну та підлеглих є компроматний аудіозапис

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Сергій, він переконує, що має аудіозапис наради з Тернопільської ОДА, котра компроментує Степана Барну та його підлеглих.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Надсилаю Вам запис однієї з нарад в Тернопільській ОДА за участю Степана Барни та його підлеглих.

З інформації, яка в ній прозвучала, стає зрозуміло, що нарада відбулася в серпні цього року в період, коли ще в країні тривала  мобілізація, а всі плани і завдання, що перед собою ставили керманичі «Блоку Петра Порошенка» на Тернопільщині, були реалізовані.

Це тільки частина аудіо-файлів, які стосуються підготовки до місцевих виборів партією влади та особливостей формування виборчих списків під керівництвом голови Тернопільської ОДА Степана Барни. Багато хто вважав, що після Майдану всі політики змінилися, але, як виявляється, посада змінює людей, робить їх частиною закостенілої системи безпринциповості, зрадництва, фарисейства та фальші”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!