Всі скаргиТовари та послугиНа Одещині техніку продають без коробок та гарантій

До “Електронної книги Ураїни” написала ниша читачка. Жінка переконує, що її обдурили, продавши техніку без гарантій, не запаковану в коробки, та ще й взяли гроші, ніби то за установку. Вона просить про допомогу, адже довести усе, що їй наобіцяли в уснй формі перед покупками не може.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я навіть не знаю як правильно пояснити і розповісти Це просто кидалово, інакших слів не підбереш. Купували в один день 2 телевізори -40 дюйм., 32 дюйми (два телевізори купуєте, один налаштовуємо безкоштовно) все на словах, повірила, підписала, купувала все 02.12.2014р, вдома-06.12.2015р, нарешті почитала, мама моя рідна! В цей же день, в цьому ж магазині купую ще й посудомийку, духову шафу- нічого не упаковують, питаю: “Як же це без коробок маю вести за 150км?”. Відповідають: “Всі екземпляри з вітрини коробок не мають, якщо хочете в коробці замовляємо в інтернеті, чекати тиждень”.

Беру без коробок, вдома син пояснює: “На кобці всі дані : штрих код, країна виробник!”. Про послугу “Абсолютний захист” на телевізори, я взагалі мовчу, в магазині сказали: “Ви що, це дуже потрібно для бла-бла-бла, ще й безкоштовно”. Як прочитала в квітанції скільки коштує……

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хлопець-сирота лишився без житла

Я розумію, що я не зможу довести, що вони сказали, що це безкоштовно! Я ще мала взяти холодильник, та мене мабуть БОГ пожалів, не вистачило коштів, але і тут мене надурили: “Ви що! ми вам забронюємо товар на 3 дні, але майте на увазі, як будете забирать холодильник ми гарантії на нього не даємо -“холодильнику надо сделать тестирование! Безкоштовно”.(так,так!!!) Холодильник не купила, живу 150км від Одеси, а в квітанції за “встановлення холодильника- 349 грн 00 коп”
Знаю, що маю право протягом 14 днів повернути товар, все купувала в злощасному магазині “Ельдорадо” ТОВ “Дієса” м. Одеса, вул.Новощепний ряд,2 Порадьте, як краще вчинити?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК