ІншеВсі скаргиНа неосвітленому пішохідному переході гинуть люди

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала Тетяна, яка розповідає про неосвітлений перехід без світлофора, на якому вже загинуло багато людей. Автодор на проблему не реагує.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я проживаю в м. Києві на вул. Богатирській (зупинка Сади). Поряд з цією зупинкою знаходиться нерегульований пішохідний перехід. Саме там регулярно і методично люди потрапляють під колеса. Ми скаржимось кому тільки можливо так само регулярно і методично. Нам навіть обіцяли світлофор, але після десяти трупів, “норму” вже давно перевиконали, але світлофора й досі нема.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінка виплачуватиме кредит, який на її ім’я взяли невідомі

Та виявляється, що може бути й гірше. Вже більше місяця на вулиці Богатирській зникло освітлення. Я особисто зверталась в усі інстанції і вияснила, що освітлення відключив Автодор (тел. 044-249-86-98, Олександр) за неуплату. Зверталась я і в поліцію, вони зобо’вязані забезпечувати безпеку на дорозі (у нас на днях зупинку разом з людиною зніс лексус), вони “приймають заявки” і все. Я розумію, що це досить буденний сюжет, але дуже прошу допомогти.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК