ІншеВсі скаргиНа Черкащині свинокомплекс труїть людей аміаком

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі, які скаржаться на те, що в їхньому селі може статися екологічна катастрофа, через жадібність бізнесменів. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Доброго дня! Звертаюсь до вашого сервісу з проханням скаргою від імені жителів села Великі Канівці, Чорнобаївського району, Черкаської області.

На території нашого села розташовується свиноферма ТОВ “Чорнобаймясо”, діяльність свинокомплексу спричиняє дискомфорт жителям села, так як по селищу постійно шириться неприємніий запах. Згідно консультації незалежного еколога, попереднє заключення говорить про перевищення допустимих норм викидів аміаку, сірководню та метану в повітря.

Крім цьго навколо свинокомплексу розташовуються лагуни для зберігання гнійних відходів, без належного технічного обслуговування.

Ями для гнійних стоків викопанні бульдозером, тому всі шкідливі речовини потрапляють в грунт а отже і в грунтові води.

Село знаходиться під загрозою екологічної катастрофи! Нам дуже потрібна допомога, так як бізнесмени не звертають увагу на зауваження простих мешканців”, – написали вони.

 

Нагадаємо, нещодавно до нас із проблемою забруднення навколищнього серидовища зверталися жителі м. Рава-Руська, що на Львівщині. Там, на їхню думку, забруднює їхнє місто нелегальний спирт-завод. Після публікації на скарги на нашому порталі – Райдержадміністрація береться за перевірку цього заводу.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!