Всі скаргиТовари та послуги«МТС» треба нагадувати законодавство України

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Світлана, вона переконує, що в магазині «МТС» їй не хотіли повернути гроші за чохол для мобільного.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Хочу довести до відома уманчан і гостей міста, що в салоні зв’язку МТС (вул. Леніна, 32 – навпроти «Панорами») не всі працівники знайомі з чинним законодавством України. Так, приємної зовнішності продавчиня Яна відмовилась прийняти назад товар і повернути гроші.

Товар – це чохол до мобільного, який не підійшов за розміром. Повідомила, що про таке (про можливість повернення) потрібно «домовлятись» із нею наперед. На зауваження про те, що вона порушує закон, – нуль реакції. Каже, що єдине, що вона може зробити, – викласти чохол на вітрину, і лише коли його куплять, мені віддадуть гроші. Ніби під реалізацію.

Пишу заяву на ім’я керівника з проханням відреагувати.
Пишу скару в книгу скарг.
Прошу дати контакти керівництва. Мені дають тел. 4-64-65.

Спроби звязатись із керівництвом за цим номером були безуспішні – слухавку ніхто так і не зняв протягом двох днів дозвону. Мушу знову йти в магазин. На місці Яни не було, а був її колега, який повернув мені кошти одразу, коли я ввела його в курс справи. Вибачився за інцидент. Одним словом – молодець.

Резюме.
Не робіть висновків загалом про магазин по одному конкретному працівнику. Як правило, керівництво «там, згори» навіть не здогадується, що тут, «унизу» деякі їхні робочі бджілки беруться нехтувати законодавством України.

П.С. з Яною «домовляйтесь» наперед :)”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!