ІншеВсі скаргиМедицинаФінансиМСЕК пропонує отримати інвалідність за гроші

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Володимир, який стверджує, що МСЕК відмовляється оформити інвалідність і замість того, щоб допомогти, потребує гроші. 

“Я хворію вже більше трьох років на неврологічне захворювання,і це захворювання потягнуло за собою ще ряд захворювань по ряду урологічних і навіть офтальмонологічних лівої сторони тіла.Я лікуюсь (стаціонарно)через кожні 3-4 місяця,і як всі знають що у нас медицина “безкоштовна” то на кожен курс лікування йде чимало коштів,ліки дуже “дешеві”.До роботи ніхто не бере тому-що працювати не можу як нормальна людина,здорова.Сьогодні був на МСЕК, але групу інвалідності не дали(це вже вдруге)і вимагали (запропонували”!?”)заплатити за те щоб була група інвалідності(це вже не перший раз)але як бути тим людям які не мають чим заплатити?ПОМИРАТИ????Я не заплатив і мені знову дали відмову.Я вже три роки лікуюсь але з кожним роком все гірше а не ліпше, вже колю ДИПРОСПАН щоб міг хоч якось рухатись.ДОПОМОЖІТЬ!!!!!Я все життя заробляв сам на хліб а тепер не можу і тому прошу допомоги у держави,хоча 1000 гривень це не така вже й велика допомога але вже на якісь ліки вистачить. ДОПОМОЖІТЬ!!Я дойду до президента тільки, щоб дійти до правди. ДЯКУЮ”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!