Всі скаргиТранспортМовний скандал. Працівниця МАУ карає пасажирів за українську

На сервіс МАУ наскаржився Юрій Шевчук. У своєму профілі у Фейсбуку викладач української з Колумбійського університету запевняє, що його принижувала працівниця Міжнародних авіаліній України. “Електронна книга скарг України” публікує його скаргу. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА: 

“Сьогодні, повертаючися з Барселони до Києва, пережив нову для себе форму національного приниження. Підходжу до стійки, яку спільно використовує “Аерофлот” і “Міжнародні авіялінії України” (як зворушливо!), даю свій канадський паспорт, вітаюся до жінки-еспанки за реєстраційним прилавком еспанською і далі веду розмову з нею тією ж мовою. У тої виникають питання, щодо мого можливого бажання пробути в Україні довше, як дозволено (90 діб), викликає старшу́ю. Нею виявляється працівниця МАУ, громадянка України.

Та до мене еспанською, а коли я їй кажу, що розмовляю українською, вона переходить на … російську. Я чемно і твердо кажу їй, що українською, а не російською розмовляю. Реакція старшо́ї була поза всякими моїми сподіваннями. Із посмішкою на обличчі старша́я з МАУ оголошує мені, що мій квиток до Києва СКАСОВАНИЙ.

Ніякі докази, документи, листи від моєї аґенції, що підтверджують факт купівлі і дійсности мого квитка, на старшую з МАУ не справляють жодного враження. Вона не без видимої насолоди від своєї влади над клієнтом пропонує мені або лишатися в Барселоні, або ж купувати новий квиток до Києва (свого роду плата за розкіш розмовляти українською). Я чемно намагаюся пояснити їй, що маю всю докумнентацію і вони зобов’язані дотримуватися свого боку контракту. Все марно. Це приниження триває понад годину.

Нарешті вирішивши, що вона вже показала мені, як слід вибирати мову у майбутньому, вона змилостивлюється і “вириває” для мене мій же оплачений квиток. Вже на покладі літака, я зауважую, що чи не шоста частина місць в ньому порожні. Все це очевидно залишиться безкарним, а кожен такий як я має шанс на собі відчути смак сервісу МАУ (Міжнародних авіяліній України). Для мене ця назва тепер має дуже неприємний посмак. Біда в тім, що на українському ринку – це монополія”.

МАУ зі свобого боку ситуацію не коментує.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!