Всі скаргиГоловнеТовари та послуги“Модна каста” – коли акції вигідні магазину, а не покупцю

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Анастасія, яка на свою голову вирішила скористатися акцією від відомої онлайн-крамниці. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я, Пасічник Анастасія Борисівна,купувала в інтернет магазині “Модна каста” кросівки і третій раз моє замовлення було скасовано, а я вже заплатила гроші.

Купувала в момент акції присвяченої до Дня народження магазину. Кросівки коштували 622 грн. магазин мені відмінив, при тому що в них на сайті товар, тобто мої кросівки, які я замовляла є і оператори відповіли, що я маю замовляти вже по новій ціні, яка становить 740 грн.

Чому я маю доплачувати за їх помилки. І в кінці кінців, що то за акції такі. А коли я попросила в них книгу скарг, вони мені відповіли, що у них її немає. А це суперечить ЗУ “Про захист прав споживачів”.

Тому в мене є сумніви, що ця компанія взагалі легально працює. Так як вона являється представником роздрібної торгівлі. Прошу розглянути мою скаргу і прийняти мір.

Також надаю переписку із співробітниками “Модної касти”

Вимагаю:
Вплинути на дирекцію фірми «Модна Каста» та вжити заходів щодо директора цієї фірми.
Магазин знаходиться в м. Київ, Харківське шосе,201/203. БЦ modnaVilla”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!