ІншеВсі скаргиМобілізованому солдату 2 місяці не дають зарплату

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Влада, вона переконує, що її мобілізованому чоловіку не платять зарплату за службу.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Я – дружина мобілізованого солдата Дідковського О.О., який перебуває на службі в 28-й бригаді. Вже не один місяць мій чоловік не отримує зарплату (наразі це 2 місяці).

Його «командири» вже навіть не беруть слухавку. Це майор Аршулік Руслан Олексійович 063-785-21-77 та ротний 093-224-21-91 Лагун Виталій. Фінансист Ярослав Андрійович 063-530-66-44 взагалі мене ігнорує.

В Ощадбанку мені надали конкретно всю інформацію щодо надходження коштів. Це початок вересня і зарплата за липень.

Ще одне прохання про допомогу всім ротам видали УБД, окрім роти забезпечення. Я дзвонила в комісію з надання УБД, мого чоловіка навіть у списках немає, а він служить майже 9 місяців, і всі необхідні документи здав напочатку липня.

Я у відчаї. Допоможіть, будь ласка”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!