Всі скаргиМіжнародна Артистична Агенція не існує, а квитки продає

До “Електронної книги скарг України” написав ошуканий, який придбав квитки в агнеції, якої не існує. Контакт для журналістів після статті. 

Хочу повідомити про те, що ТОВ “Міжнародна Артистична Агенція” (м.Київ, вул.Кіквідзе, буд.18А, Код ЄДРПОУ – 38149606, тел. 097 233 03 03 ) , яка продає свої квитки через PARTER.ua, в реальності не існує.

Вказана адреса, лише юридична ( виявляється в нас таке можливе). Квитки на Фантастичний театр тіней, що мав відбутися повто

рно ще в жовтні 2014 р., в Жовтневому палаці, і був перенесений знову, повернути неможливо. Телефони не відповідають і фізично агентства не існує. По вказаній адресі в інформаційному відділі мені дали телефон». 279-11-07. Відповіла секретар Тетяна, яка нічого не знає.

А Ольга, на яку мене переключили, запитавши хто я, відповіла, що вона просто проживає в цій квартирі.

Щось вони обоє говорили про квартиру 26. Я пробувала дістатися до цієї квартири, але треба знати код. З такими шахраями зустрічаюся вперше. Думаю, що і компанія PARTER.ua підтримує шахраїв, nоскільки заробляє на них, а відповідальність при цьому із себе знімає. Живу я в Києві. Мій тел. 0956032526

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК