Всі скаргиДержавні органиМізерні аліменти для матері із Жмеринки

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Зоряна, яка скаржиться на мізерні аліменти, на які не можливо прожити. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я, Соколюк Зоряна Вікторівна 27.03.1988 р.н. проживаю у м. Жмеринка Вінницької обл. Жмеринського району, знахожусь у розводі з батьком моїх дітей, який виплачує аліменти. Але, ці алміенти я отримую не регулярно, та щей у розмірі 310 грн на дитину (як можна прожити на 620 грн з двома дітьми на такі гроші) прошу допомогти мені. Я мати 2 х дітей не взмозі прожити з дітьми на аліменти(молодша дитина боліє часто)тому подала на переосудження до Жмеринського районного суду,а вони передали справу до Немирівського суду і все… немає ніякого результату уже 11 місяців”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!