Всі скаргиMitsubishi Motors залишилася без президента через «паливний скандал»

Президент японського автовиробника Mitsubishi Motors Тецуро Айкава подав у відставку. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на прес-службу компанії.

Айкава покине свою посаду 24 червня. Тоді ж звільниться виконавчий віце-президент Mitsubishi Рюго Накао. Хто стане їхніми наступниками в компанії, поки невідомо.

Як пише The Wall Street Journal, Айкава взяв на себе відповідальність за «паливний скандал», в якому опинилася Mitsubishi. Він заявив, що повинен піти зі своєї посади, щоб в організації була проведена «фундаментальна реформа».

В кінці квітня в Mitsubishi визнали, що протягом останніх 25 років занижували показники по витраті палива при тестуванні ряду моделей малолітражних автомобілів. Після цього капіталізація компанії впала в два рази, а в середині травня Mitsubishi погодилася продати 34% своїх акцій конкуренту – Nissan.

Раніше 18 травня ще один японський автовиробник – Suzuki Motor – визнав, що порушувала вимоги до тестів на витрату палива у приблизно 2,1 млн машин, що реалізуються на внутрішньому ринку. Після цих повідомлень акції Suzuki подешевшали майже на 10%.

Наприкінці 2015 року «дизельний скандал» зачепив і німецький автоконцерн Volkswagen – він зізнався, що на тестах занижував рівень шкідливих викидів через некоректне програмне забезпечення, яке встановлювалося на автомобілях. Після цього в Volkswagen змінилося керівництво; крім того, VW загрожують великі штрафи і значні витрати на компенсації автовласникам.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!