Всі скаргиДержавні органиМіліція та суд фабрикують матеріали справи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який скаржиться на дії міліції та суду. За словами читача суд не зважає на свідчення свідків, а довіряє недостовірним підкупленим джерелам під час розгляду його справи.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Пишу вам від відчаю, я проживаю в смт Котельва Полтавської області. Моя мати вже 5 років намагається відсудити у мого відчима майно, яке наділене судом після їх розлучення, але він ухиляється та щей натомість натравив на мене прокуратуру, міліцію та суд. Всі вони були купленні ним, тим паче, що начальник міліції-його родич, а двоюрідна сестра була начальником виконавчої служби в котелевському районі. Прокуратура районна із рай.міліцією сфальсифікували справи проти мене, нібито я побив відчима та його коханку та надіслали все це до суду.

Під тиском районна суддя винесла обвинувальний вирок без жодного доказу проти мене, а докази і свідків, які засвідчували мою непричетність просто ігнорувала. Я подав апеляцію, але і там не зміг пробитися крізь стіну корупції. Районний прокурор та нач.міліції через зв’язки в обласній прокуратурі надавили на колегію суддів, а ті винесли обвинувальні акти вже по обом справам. Суд не звернув уваги на свідчення свідків, на відеодокази та на нестачу доказів і порушення самого досудового розслідування. В процесі судової тягангини, суддями неодноразово порушувалися мої права та закони України, та навмисно затягувався розгляд справи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цигани грабують у центрі Києва

В процесі досудового слідства з боку працівників міліції, а особливо начальника міліції звучали погрози свідкам про що вони неодноразово говорили на суді, але суд, чомусь, не взяв це до уваги. Я та моя сім’я в процесі слідства неодноразово шантажувалися зі сторони міліції. Це було пов’язане із тим, що мати не хотіла відмовлятися від майна. На сьогодні ці злочинці в погонах-начальник міліції Браславець та нач.слідчих отримали підвищення. На суді проти мене свідчив брехливий дільничий, який на суді неодноразово попадався на брехні та був за це неодноразово попередженний суддею, але чомусь суддя нічого не зробила, а натомість в своєму вироку спиралась на його свідчення.

До речі, цей дільничий- Ковпак Олег Петрович кілька років тому будучи в нетверезому стані та при виконанні  обов’язків, стріляв із автомата на одному весіллі та поранив жінку в ногу-вона зараз інвалід. Його судили та приговорили до 4 років позбавлення волі, але він в апеляції відкупився та його виправдали, ще й отримав підвищення- зараз він майор. Вся наша доблесна міліція краде газоконденсат, займається незаконним продажем лісу та подібними речами. І ці тварюки пхнуться у поліцію. Допоможіть, будь ласка, інакше буду чинити самосуд. Всі матеріали по справам зможу вислати.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК